Stire romaniatv

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu imi vine sa cred ce stiri de fabrica=))))))
http://www.romaniatv.net/videochatista- ... 12670.html
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Ce ti se pare asa amuzant?Eu zic ca este rusinos si ca idioata asta sunt foarte multe,unele isi baga degetele in fund,pe urma,miros sau le baga in nas si pe urma in gura,am vazut o gramada de scarbosenii din astea pe sites.Unii oameni atata educatie au,astea nu exista numai in vchat,stati in masina si uitati-va la semafor ce fac oamenii,o sa va ingroziti ce fac cu mainile,nasul,gura si Dzeu mai stie,cand cred ca nu-i vede nimeni..
Idioatele astea trebuie sa dispara de pe sites,cand esti un om obisnuit si-ti mananci mucii sau te scobesti in nari ca in pestera e altceva dar cand ai pretentia sa fi tratata si platita ca o diva nu faci faze de genul asta si daca le faci in fata camerei inseamna ca esti retarda.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
kytycat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 123
Membru din: 11 Mar 2013, 14:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mi se pare amuzant sa se faca o stire din asa ceva.la urma urmei fiecare cu nevoile lui fiziologice:))))
.plus de asta aia care cer sa vada pussy si ass in free for free merita sa primeasca ceea ce face fata din clip in loc de ce ar vrea ei.totusi filmarea tind sa cred ca-i apartine unui freeloader retard care nu a primit gratis ceva ,ca trebuie sa fi foarte retardat sa filmezi asa ceva si sa faci si o stire din asa ceva,ce mai urmeaza oare? soc!!!un model de videochat a tras un partz?:)))
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

si eu stiu o nesimtita care se scarpina lent in cap apoi isi miroase degetele ,dupa care se scarpina intre degetele de la picioare si le adulmeca,ea vrea sa pozeze in ceva de genu nu imi pasa de nimeni nimic nu respect membrii ma doare in cot in pvt si daca crosetez tre sa ma ia ,si apoi se intreaba cum naiba de toate naspetele fac bani si ea nu in conditiile in care abia atinge limita sa i transfere banii si daca i spui zice lasa ma ca nu e asta motivu daca vrea s ate ia in pvt te ia oricum o da inainte cu norocul , ...astea nu sunt sanatoase la cap
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

voi chiar nu va uitati niciodata la modelele de pe site ? o zic de parca au inventat astia roata :))

incercati 2 .3 zile sa va uitati pe site-uri... asta cu scobitu in nas e asa... apa de ploaie :))
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”