Studiourile de videochat racoleaza studente...

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2709
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 130 times
Been thanked: 80 times
Contact:

Patronii studiourilor de videochat nu se mai feresc sa-si promoveze afacerile. Au demarat o campanie de promovare agresiva chiar in fata universitatilor iesene. Orice studenta care iese din sala de curs poate vedea ofertele generoase ale studiourilor de videochat care sunt o adevarata tentatie pe timp de criza. Panourile publicitare ofera pe tava tinerelor un loc de munca bine platit chiar si fara diploma de licenta.


Sursa: http://iasitvlife.ro/index.php/categori ... r-din-iasi
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Multumim de info Sad@.

Eu nu vad nici o diferenta intre stirea "Videochat in biblioteca " si aceasta stire ,culmea culmilor tot din Iasi !
Daca suntem deacord cu campania agresiva a studioului cu pricina , foarte bine ar trebui sa fim deacord si cu actiunea fetelor din biblioteca .
Nu de alta dar , moralitatea /discretia sunt la aproximativ aceleasi cote !!
Doar nu trebuie sa dezaprobam actiunea fetelor din biblioteca si sa aplaudam campania agresiva a studioului cu pricina .Pe ce criterii sa facem asta , folosind ce fel de unitate de masura sa nu fim acuzati de ipocrizie ?
Probabil fetele cu pricina, satule de campania agresiva au vrut sa arate ca si ele pot , nu ? Adica nefacand parte din armata studioului respectiv ,asta ar inseamna ca nu pot face un marketing agresiv ?
Din partea mea studioul cu pricina i-si poate comanda cate reportaje vrea ,(vezi si dintre-femeile-din-fac-veniturile-din-v ... 15296.html ) nu ma priveste(aparent) .Acea stire a fost comadata (aka platita ) si reiese ca 40% din femeile din Romania bla-bla-bla , ba chiar si Institutul de Statistica e implicat in numaratoare :lol: . Asta-i buna ! Mai trebuie fiscul sa participe si el la numaratoare si gata , studioul si-a atins tinta !
Ba mai mult ,chiar poate plati & monta bannere si in fata gradinitelor cu acelasi mesaj , putin modificat ce-i drept ,dar la fel de mobilizator :' Sa cresti mare cat mai repede ! Noi te asteptam ! Vei primi banii zilnic intre 300 si 800 lei pe zi !Program flexibil ! Discretie totala ! Ce trebuie sa faci ? Doar sa cresti mare cat mai repede !! "
Stirea astea cu bannere peste tot , chiar si in fata institutiei care livreaza forta de munca ( adica pula mea , sunt studenta vreau sa fac asta ,ca asta vreau eu si asta consider eu ca e optiunea mea de moment sau pentru tot restul vietii ,dar trebuie astia sa-mi puna un banner chiar aici ? ) seamana cu alta stire .Cea din Venezuela unde toata lumea viseaza ( si numai fac nimic ,inafara de asta ) sa devina Miss Universe .
Link stire : http://www.eva.ro/divertisment/vedete/d ... 68855.html

P.S. Daca voi vedeti vreo deosebire , sa-mi spuneti si mie .
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”