Videochat: mirajul banilor mulţi fără haine de serviciu

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2709
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 130 times
Been thanked: 80 times
Contact:

Trupul cumpără până şi cele mai îndrăzneţe visuri. La reţeta succesului se adaugă frumuseţea, inteligenţa, inventivitatea şi o cameră web. Rezultatul? În funcţie de calităţi şi perseverenţă, într-un an îţi poţi lua un apartament, maşină şi te poţi distra până te plictiseşti pe banii tăi. Lunar, poţi pleca şi cu 4.000 de euro. Totul este să vinzi o imagine şi să răspunzi fanteziilor clienţilor. Câştigurile ameţitoare într-un timp scurt şi maşinile de fiţe le atrag pe multe tinere în mirajul acestei afaceri bănoase numite “videochat”.
Sursa: http://www.7est.ro/exclusiv-7est/report ... viciu.html
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Bun articol. Dar in Iasi nu TopStudio aka Paradiz aka Felix era miezul? Ma miram eu sa fie el liderul acolo cu niste amarati de 2000$/model/luna. Nu se putea sa fie chiar asa mare saracie in Iasi, si asa bataie de joc la adresa modelelor. Adica sa fie umilite de impotenta patronului.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

WinXPfather scrie:Bun articol. Dar in Iasi nu TopStudio aka Paradiz aka Felix era miezul? Ma miram eu sa fie el liderul acolo cu niste amarati de 2000$/model/luna. Nu se putea sa fie chiar asa mare saracie in Iasi, si asa bataie de joc la adresa modelelor. Adica sa fie umilite de impotenta patronului.
2000$/model/luna este mult ban, dar de unde stii ca in Iasi atat se face?

WinXp eu cred ca tu doar exagerezi, stii si tu ca nu se mai fac banii care se faceau odata din videochat .... acum se fac mai multi.

P.S. Cine e impotent?
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”