O poveste românească de succes

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 82 times
Contact:

După ce un tabloid a publicat ieri cazul Andreei, o tânără de 22 de ani din Dâmboviţa care făcea videochat sub bolta viţei-de-vie din curtea casei părinteşti, iniţiindu-şi în acelaşi timp şi mama în tainele amorului internautic, reporterii Academiei Caţevencu s-au deplasat de urgenţă în sătucul unde s-a petrecut grozăvia pentru a afla mai multe amănunte. Fiindcă Andreea era ocupată cu un elveţian de 67 de ani, cu fantezii care-o implicau pe Heidi, două codiţe prinse ştrengar în vârful capului cu fundiţe roz şi mulsul vacii în direct, doamna Petruţa, mama Andreei, a avut amabilitatea de a ne oferi un interviu în exclusivitate.
Deci, ca să vă zic drept, totu’ a-nceput după ce-a venit fata într-o zi acasă şi-a zis că ia s-a săturat să muncească la patron, doişpe ore pă zi, pă salariu de-ăla minimax, zece bonuri şi ciupituri în fund de la Şefu’ toată zâulica. Şi-atunci mi-a venit şi mie, şi lu’ tac-su dracii şi i-am zis că-i toantă şi că n-a fost în stare să-şi ia barem bacu’, nici măcar a treia oară, dupe ce nu mai erea problema cu analfabetu’ de Funaru. Mititica, asta a ambiţionat-o aşa dă tare c-a doua zi a venit cu un leptop din ăsta şi a şi dat drumu’ la afacere. Prima dată când am găsit-o dăspuiată prin casă şi cocoţată pă sobă, am rupt bătătoru’ dă covoare pă spinarea iei, da’ ia mi-a iecsplicat, plângând şi cu de-a fir prin păr, cum să zice, cum stă lucrurile în domeniu’ ăsta şi mai m-am liniştit.
Sursa: http://www.academiacatavencu.info/opini ... ucces.html
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna seara dragilor...iaca si eu dupa o penalizare pe lj batular soarele apar pe aici razand cu gura pana la urechi de tanti petruta, vedeta din povestea vitei de vie cu fiica ei...lol...cel mai tare ma distrat ca stau in ture, sa nu piarda care cumva traficul una din ele, a doua chestie, mancarea, a treia, mai asteapta si pvturi sa le arate la clienti cum e la tara...pfff....ce tare.... maine am si eu in plan sa scot catelul purcelul pisica si bufnita din custile lor si hai la videochat fratilor..pai nu va mirati, tanti petruta sau cum o cheama baga pe vdc o batrana la milf... ce, eu nu pot sa pun animalutele mele? hahahaha... acu mai in gluma mai in serios, dupa ce am trecut prin toate rautatile jasminului in doar 30 minute online, ba bad rating, ba kicked out, ba good inapoi, ba nui hd, ba e, ba nu, ba da, ca in final surpriza cont suspendat 24 ore, eram daramata psihic, acu ma doare undeva lasai frate sasi faca ei treaba lor, eu pe a mea, ma relax, citesc pe aici si la somnic, somnik de frumusete, ca oboseala nu e...draga ionut, daca as fi in ungaria macar 1 ora , 1 la mana as darama sediul jasminului din temelii...pana la varf...al doilea...tot eu las construi ca de pe el mai tragem si noi ceva banuti....asa ca...tot nimic nas face in final...dar o injuratura buna tot leas dao, aia e gratis, nu ? :lol: de nu fac par alb intr-un an, minune mare...nu exista perioada sa numi futa ceva jasminul...ba hd, ba ratingul, ba lumina, ba decorul, ba ba ba ba pana mau inebunit de cap....sa aveti o noptika buna si bafta pe unde lucrati....
Imagine
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Unde este emoticon-ul care se izbește cu capul de zid ?!....

Ontopic :
http://www.catavencii.ro/Confesiunile-u ... _1651.html

Offtopic :

Într-o lume guvernată de alde Badea și alți carismatici e greu să mai deosebești una de alta.
Îmi plac pamfletele de calitate - când incerci pamflet, granița dintre reușită și penibilitate e deosebit de fină, altfel și pe Badea l-ar fi strigat bunică-sa Ion Luca.
Articolele celor de la Cațavencii îmi plac mult, dar si mai mult îmi plac retardații care le iau drept breaking news.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
RichGirlsS
Mesaje: 15
Membru din: 14 Iul 2015, 08:54
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:) :) :) :)
http://richgirls-studio.ro - Luxury Feelings
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

RichGirlsS scrie::) :) :) :)
Faptul ca postezi comentarii inutile de genul asta, in thread-uri vechi de 2 ani, doar ca sa iti creasca numarul de posturi, nu te ajuta cu nimic sa fiti luati in serios in aceasta comunitate. Incearca sa alegi calitatea, nu cantitatea.
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Studio20 scrie:
RichGirlsS scrie::) :) :) :)
Faptul ca postezi comentarii inutile de genul asta, in thread-uri vechi de 2 ani, doar ca sa iti creasca numarul de posturi, nu te ajuta cu nimic sa fiti luati in serios in aceasta comunitate. Incearca sa alegi calitatea, nu cantitatea.
Vreau sa ajung si eu la 200 de posturi mai repede asa ca vreau sa felicit pe aceasta cale persoana care a avut ideea cuvantului "simpatic" din semnatura voastra , undeva prin Bucuresti are o cola rece si o cafea cu/fara lapte din partea mea
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
Hollywood
Mesaje: 31
Membru din: 18 Dec 2014, 17:15
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SAD^^EYES scrie:
După ce un tabloid a publicat ieri cazul Andreei, o tânără de 22 de ani din Dâmboviţa care făcea videochat sub bolta viţei-de-vie din curtea casei părinteşti, iniţiindu-şi în acelaşi timp şi mama în tainele amorului internautic, reporterii Academiei Caţevencu s-au deplasat de urgenţă în sătucul unde s-a petrecut grozăvia pentru a afla mai multe amănunte. Fiindcă Andreea era ocupată cu un elveţian de 67 de ani, cu fantezii care-o implicau pe Heidi, două codiţe prinse ştrengar în vârful capului cu fundiţe roz şi mulsul vacii în direct, doamna Petruţa, mama Andreei, a avut amabilitatea de a ne oferi un interviu în exclusivitate.
Deci, ca să vă zic drept, totu’ a-nceput după ce-a venit fata într-o zi acasă şi-a zis că ia s-a săturat să muncească la patron, doişpe ore pă zi, pă salariu de-ăla minimax, zece bonuri şi ciupituri în fund de la Şefu’ toată zâulica. Şi-atunci mi-a venit şi mie, şi lu’ tac-su dracii şi i-am zis că-i toantă şi că n-a fost în stare să-şi ia barem bacu’, nici măcar a treia oară, dupe ce nu mai erea problema cu analfabetu’ de Funaru. Mititica, asta a ambiţionat-o aşa dă tare c-a doua zi a venit cu un leptop din ăsta şi a şi dat drumu’ la afacere. Prima dată când am găsit-o dăspuiată prin casă şi cocoţată pă sobă, am rupt bătătoru’ dă covoare pă spinarea iei, da’ ia mi-a iecsplicat, plângând şi cu de-a fir prin păr, cum să zice, cum stă lucrurile în domeniu’ ăsta şi mai m-am liniştit.
Sursa: http://www.academiacatavencu.info/opini ... ucces.html

Draguta povestea , sincera va spun ca imi pare foarte rau sa vad ca din acest domeniu putine modele aleg sa se aleaga cu ceva ....
Hollywood Studio - It's Money Time !
http://www.hollywood-studio.ro
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Hollywood scrie:

Draguta povestea , sincera va spun ca imi pare foarte rau sa vad ca din acest domeniu putine modele aleg sa se aleaga cu ceva ....
Foarte draguta povestea .Sincer si mie-mi pare rau .... :lol:

Ce vrei sa spui cu afirmatia de mai sus ? Legat de link-ul la care faci referire , evident... :wink:

Stirea din Academia Catavencu , este la fel de adevarata ca si cea de mai jos , din Times New Roman ..... :lol: :lol:

Imagine

Indiferent care dintre cele doua , ti se pare mai adevarata , nu uita te rog sa explici ce ai vrut sa spui .

Thx in advance .
P.S Nici eu nu gasesc emoticon-ul care se izbeste cu capul de zid ?!....Uffff
Avatar utilizator
Hollywood
Mesaje: 31
Membru din: 18 Dec 2014, 17:15
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

googlefun scrie:
Hollywood scrie:

Draguta povestea , sincera va spun ca imi pare foarte rau sa vad ca din acest domeniu putine modele aleg sa se aleaga cu ceva ....
Foarte draguta povestea .Sincer si mie-mi pare rau .... :lol:

Ce vrei sa spui cu afirmatia de mai sus ? Legat de link-ul la care faci referire , evident... :wink:

Stirea din Academia Catavencu , este la fel de adevarata ca si cea de mai jos , din Times New Roman ..... :lol: :lol:

Imagine

Indiferent care dintre cele doua , ti se pare mai adevarata , nu uita te rog sa explici ce ai vrut sa spui .

Thx in advance .
P.S Nici eu nu gasesc emoticon-ul care se izbeste cu capul de zid ?!....Uffff
Ma refeream ca sunt sigura ca fac mcar 1000 $ / luna si nu as crede ca ii investesc in casa pe care o au sau cum a zis in articol ca nu a luat bac-ul sa faca o meditatie ( sunt sigura ca o sa luati in ras aceasta idee dar totusi scoala ajuta la dezvoltarea personala chiar daca ai degeaba scoala in Romania pentru un loc de munca ) , sigur tot ce fac se duc pe haine , telefoane , vacante ca acum isi permit dar nu sa isi faca o casa cum trebuie cu toate dotariile necesare si de ce nu sa isi achizitioneze si o masina si mai mult de atat daca tot faci ceva bani din asta poti sa te gandesti sa iti deschizi ceva separat , fiind in Dambovita din punctl meu de vedere as deschide o franciza cu un Megaimage de exemplu sau ceva ce nu este acolo o statie de GPL inca ceva care sa imi poata aduce profit pe termen indelungat chiar daca plec in vacanta sau daca nu mai fac chat ....
Hollywood Studio - It's Money Time !
http://www.hollywood-studio.ro
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Hollywood@
Eu am inteles la ce te referi in ultima postare .Ideia era ca stirea preluata si prelucrata de Academia Catavencu , cum la fel sunt si cele din Times new Roman , sunt fake , mai exact sunt pamflete !!

Nu e bai , ca stirea initiala chiar a existat si este reala .Chiar si eu am vazut-o pe respectiva pe CB inainte de aparitia scandalului de presa , ca apoi si-a inchis acel cont .

Academia Catavencu si Times New Roman , nu fac altceva decat sa preia o stire reala si sa o prelucreze in stilul lor absolut fabulos si haios .

Eu doar la acest aspect ma refeream ,sa nu iei de bun ce se vehiculeaza pe acolo .
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Googlefun, eu am renunțat să mai caut emoticonul. Caut un perete d-ăla cu "loc de dat cu capul" :D
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Bratty - e greu tare de tot
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Nephthys
User Activ
User Activ
Mesaje: 370
Membru din: 25 Mar 2008, 20:34
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mi-a scapat un oftat, la naiba. Sper sa nu mi se faca rauț.
Imagine
Tortura! Intotdeauna o solutie pentru oamenii civilizati.
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”