Loredana Chivu a recunoscut ca a facut videochat!

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2711
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 80 times
Contact:

Loredana Chivu a recunoscut intr-o inregistrare audio ca a facut videochat si spune ca nu i se are nimic iesit din comun fiindca toate fetele “fac asta”.

Loredana Chivu a recunost acest lucru in timp ce ii facea niste marturisiri prietenului ei Marius Televijeen. Aceasta era nerviasa din cauza fostului ei iubit, Boromir, care, sustine ea, vrea sa ii faca rau.

“Inregistrare cu Loredana Chivu in care se confesa lui Marius Televijeen din Pitesti, Aceasta recunoaste ca a facut video chat.si multe alte lucruri”, scrie la descrierea clipului.

Loredana Chivu este ofticata fiindca Leo de la Strehaia o acuza ca a facut videochat. Blonda este foc si para pe el si il desfiinteaza in convorbirea pe care o are cu Marius.
Sursa: https://dnews.ro/lifestyle/showbiz/lore ... -bomb.html
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
jebyby
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 168
Membru din: 15 Dec 2007, 23:41
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Era bine daca facea doar atat :)
Intotdeauna am spus si voi mai spune : fetele care fac cei mai multi bani pe chat nu sunt cele mai frumoase, ci cele mai destepte! Oare de ce s-a lasat Loredana? Ooppss.. ca e mai mult frumoasa decat..... ? Va las sa raspundeti singuri :D
Toate cele bune!
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Sa mor de stiu cine-i don'soara asta :lol: vreo mare vedeta si eu am pierdut? :lol:
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

frumoasa???? :lol: :lol: :lol:
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”