De la Taraf-TV direct pe video chat

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Pe Oana de la Taraf, iubitorii de manele si-o amintesc si acum de la show-ul “Fata de la miezul noptii”. Tanara bacauanca nu a stat prea mult pe la televiziunea lui Prigoana, insa show-urile ei apropiate de ceea ce vedem prin filmele pentru adulti au adus de multe ori postul de televiziune in atentia CNA.

Recent, reporterii nefiltrat.ro au intrat in posesia unei inregistrari in care Oana, pe numele ei intreg Ionela Feraru, presteaza la un videochat erotic. Blonda este dezbracata aproape complet si face un adevarat spectacol pentru cei care platesc sa o vada, folosindu-se din plin de ajutorul unui vibrator de dimensiuni considerabile. Deloc inhibata, Oana nu pare ingrijorata ca ar putea fi recunoscuta de fanii ei de pe vremuri (emisiunea “Fata de la miezul noptii” ajunsese sa aiba o audienta destul de mare in perioada ei de glorie).

Sursa: http://nefiltrat.ro/o-fosta-vedeta-tv-p ... vbX45.dpuf
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
jebyby
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 168
Membru din: 15 Dec 2007, 23:41
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mda... si-a dat si ea seama ca e mult mai bine sa nu te atinga nimeni, decat sa traga de tine toate ciorile de pe Taraf TV. "vibrator de dimensiuni considerabile", spuse el, reporterasul complexat ca dildo-ul sta mai bine ca el :))
jebyby
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 168
Membru din: 15 Dec 2007, 23:41
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Si sincer.....mi se pare ca fata chiar are stil. Adica e destul de....erotica..... nu mananca seminte in timp ce se mangaie la pasarica, e senzuala... Parerea mea! Acum ca o fi invatat la Taraf.....si aplica aici... :D ea stie !
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

na drace ca nici pe don'soara asta n-o stiu :lol:
mie una nu mi s-a parut nici vreo frumusete rapitoare, nici sa denote vreun mare erotism, decorul e vai mama lui... n-as plati s-o iau in pvt. in schimb, vibratorul e ok, cu siguranta reporterul sufera de SPH :lol: si mi-au placut si pantofii :lol:
dar cel mai tare si mai tare m-au amuzat comenturile: toti agramatii dau lectii de viata in tara asta.
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Stai linistita vdt85 ca nu esti singura :lol:
Mie mi se pare frumusica dar la partea erotica ... lasa de dorit dar nah...poate nu avea pentru cine. Nu poti sa fii erotica pentru orice frecangiu din asta pe fuga. Daca nu te inspira macar sa nu te "zoreasca" :lol:

Pantofii ... nice :mrgreen:
Avatar utilizator
codruta84
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 12 Feb 2014, 19:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Comentariile la articol sunt .... delicioase! In mod special primul comentator, interesanta imaginea pe care o are despre modele, as avea o mare satisfactie in a il vedea ca afla ca o fata din cercul lui careia ii spune sarumana face vdc.
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”