Reportaj despre cum a testat video chat-ul

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2708
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 130 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Esti in cautarea unui loc de munca sau banii de la actualul job nu iti a­jung nici macar pentru intre­ti­ne­re? Ei bi­ne, stii si tu ca exista oricind o so­lu­tie pentru prob­lema ta, in cazul in care esti dis­pu­­­sa sa o accepti! Ia orice ziar de mi­ca pub­­li­­citate din Romania; deschide-l la pagina cu oferte de munca si ai sa constati ca, pe linga cele ci­te­va posturi de con­fec­tio­ne­re, os­pa­ta­ri­te sau secretare, piata abun­da in locuri de mun­­ca pentru mode­le dispuse sa faca vi­deo­­chat. Program fle­xi­bil, cistigu­ri con­­­sis­ten­te, posibilitatea con­­tinuarii studiilor etc., ofer­­ta pare tentanta si ne­verosimila, nu-i asa?

Inarmata cu un nivel avansat de limba engleza, prezenta fizica si spirituala pla­cuta, imi iau inima in dinti si imi sun prietena din copilarie, despre care stiam ca si-a deschis anul trecut un astfel de studio in Iasi. Dupa care propun in sedinta de redactie subiectul, stirnind confuzie si exaltare in rindul fetelor. Urmeaza pragul doi: „Iubitule, o sa ma duc sa fac un articol despre videochat, mai exact… o sa fac videochat”. Iubitul isi face pe deplin datoria, vinturindu-mi prin fata perspectiva ratarii iremediabile in cazul in care filmulete cu mine la videochat vor face inconjurul lumii, via YouTube. Lucru care ma pune nitel pe ginduri, mai ales cind Adriana imi cere, pentru a-mi crea cont pe site-urile cu care lucreaza, trei poze cu mine alaturi de cartea de identitate. Buuuun! Deja incep sa am emotii, asa ca o pun pe prietena mea sa imi repete de mai multe ori ca singurele persoane care vor avea acces la aceste poze sint admi­nistratorii site-ului, care sint obligati sa pas­treze confidentialitatea datelor. O cred pe cuvint, trecind sub tacere in fata iubitului faptul ca cei de la livejasmin au deja poze cu fata mea lipita de buletin.
Sursa: http://www.elle.ro/lifestyle/reportaj-c ... chat-6019/
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”