E vedetă de videochat, dar nu arată nimic

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

minciuna sau adevar, reclama mascata sau nu, eu cred ca ar trebui sa apreciem titlul primului articol care macar da un beep in creierul populatiei : adica s-ar putea face videochat si imbracata(?)

titluri si articole cu "videochat imbracata" poate ar mai schimba ceva mentalitati pe ici pe colo.

my 2 cents.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
SoulCams Models Studios wanted
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

si dezbracata ce am ,sau imbracata ajung in rai mi se ridica vreo statuie si nu stiam ??????? lasa acum cat avem ace arata ,cand sa ne dezbracam la 50 de aani cand ne atarna pieile si o sa rugam noi membrii sa ne dezbrace ahahahaha
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Whatever.
Nevermind.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

BrattyPrincess scrie:Whatever.
Nevermind.
Te doare pe tine la basca daca X sau Y crede sau nu crede ca se fac bani si fara sa te dezbraci. Eu ma dezbrac dar cred ca 40 - 50% din show-urile mele nu implica nuditatea.
Doar cei/cele care nu au de oferit decat ass/pussy/tits pot sa creada ca faci bani doar daca te dezbraci.

Offtopic: Zau fetelor, cam cat de frumoase sunteti voi incat sa spuneti despre o femeie ca e urata? Facand abstractie de sprancenele alea, fata nu e urata deloc, ba e chiar draguta.
Urat e când, asa fara motiv, ne apucam noi femeile sa spunem despre una sau alta: vai ce urata e aia si ce sani lasati are si bla bla bla ... :x
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Nu mă doare, că n-am bască. Scopul discuției era altul.
Iar whatever-ul e un mod elegant de a spune că nu pot participa la o discuție cu iz de mahala.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
curious.me
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 28 Feb 2012, 19:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ei chiar nu se dezbraca, nici macat l-a inceput?

Nu stiu voi, dar cand ii aud ce probleme au, dau toala jos. Trebuie sa fie o superpoveste sau o superintamplare care sa ma antrenzeze intr-o discutie sau sa fac pe psiholoaga, altfel nu-mi bat capul.
Time is money zic americanii, dar la criza de acum pentru 2 minute ale lor in privat nu ajung sa-mi mai dau nicio toala jos, desi eu am toata intentia, lol.
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

BrattyPrincess scrie:Nu mă doare, că n-am bască. Scopul discuției era altul.
Iar whatever-ul e un mod elegant de a spune că nu pot participa la o discuție cu iz de mahala.
Ei hai ca ai priceput tu ca "te doare la basca" era un fel de-a spune. Sa-mi spui ca nu te doare, ca n-ai basca ... e de gradinita.
Dar ma rog ... whatever!
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 368
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

Subscriu la ceea ce spune Andromaca! Insa in acelasi timp, nu inteleg de unde aceste critici acide si nefondate la adresa domnitei? Cine e perfect sa arunce primul piatra! :evil:
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

evaeva1 scrie:Subscriu la ceea ce spune Andromaca! Insa in acelasi timp, nu inteleg de unde aceste critici acide si nefondate la adresa domnitei? Cine e perfect sa arunce primul piatra! :evil:
nu sunt critici acide nu are nimeni nimic cu ea doar simpla parere ,dpmdv modelu Dora daca o stiti era frumoasa aia da sa apara pe publicitate,femeie cu adevarat frumoasa :wink: ,in rest poate sa faca ce vrea cui ii pasa ,normal ca banii se fac din tine țoala pe tine cat poti de mult e la mintea cocoșului nu e vreo noutate se stie demult nu inteleg ce atatea explicatii, că mai scapă o bucată pe langă chilotel nu e capăt de țara.,cine crede ca se fac bani din show pussy ass boobs tre sa fie cel putin tampit/a ,important e sa ai si cu cine ca pot eu sa stau cu atitudine de maica tereza cu rochii pe gat pe 10 $ min sa mi s elungeasca urechile ,asta ar insemna sa imi petrec tot timpu in fata pc ului pescuind pestele de aur ceea ce nu prea am timp ,nu imi traiesc viata in fata computerului ,prefer in 3-4 ore maxim sa se termine toata nebunia indiferent cum pe dezbracate pe nedezbracate si sa imi vad de viata ,banii au rol important dar nu sunt totul p elumea asta .numai bine

p.s. Dora Costin femeie cu adevarat frumoasa ,daca tot suntem trasi de bracinar sa explicam ce e frumos si ce nu :wink:
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 368
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

Pot sa mai apara inca 1000 de domnisoare prin ziare care sa fie din punctul meu de vedere frumoase sau nu, prea putin ma intereseaza! Important cred ca este mesajul si ceea ce imi foloseste mie personal din acel articol! Cate modele sunt pe care multe sau multi le considera total nepotrivite pentru TOP sau HOF! Multe! Oare cum? :)
Avatar utilizator
curious.me
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 28 Feb 2012, 19:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Stupid me, se scrie la in loc de l-a.
Avatar utilizator
curious.me
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 28 Feb 2012, 19:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Acum m-am uitat si la articol, tipa are fata de ...
Nu stiu care-i jocul ei, poate sa apara la tv, auzi la ea nu stiu cate likeuri ca sa se lase sau asa am retinut eu.
Whatever, fiecare face ce vrea cine sunt eu s-o judec?
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”