E vedetă de videochat, dar nu arată nimic

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

Cornelia este una dintre multele românce care, din lipsa banilor, a apelat la una dintre metodele de a face repede rost de cele necesare traiului: s-a apucat de videochat. Dar, pentru că ştia că o metodă garantată de a face bani este să fii originală, Corneliareuşeşte să facă lucruri pe care nu le face nicio altă videochatistă.

Astfel, frumoasa brunetă reuşeşte să „presteze” în faţa camerei web şi să aibă clienţi fără să îndeplinească o condiţie esenţială a acestei meserii. Mai exact, nu se dezbracă în timpul reprezentaţiilor oferite pe Internet. „Ştiu că pare incredibil, dar eu nu mă dezbrac niciodată complet în faţa camerei, nu fac nici măcar topless. E adevărat, rămân uneori în lenjerie intimă sau costum de baie, dar show-urile pe care le fac eu pe videochat nu implică nuditatea. Prefer, şi eu şi clienţii mei, să stăm de vorbă, să fac pe psihologul cu ei. Adeseori, clienţii mei îmi cer sfaturi legate de relaţiile pe care le au, vor să afle cum să îşi satisfacă mai bine iubitele. Normal, de multe ori, avem discuţii legate de sex, chiar predomină aceste conversaţii”, a dezvăluit, în exclusivitate pentru spynews.ro, Cornelia.
Sursa: http://spynews.ro/actualitate/e-vedeta- ... -1364.html
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Care sunt siturile unde se poate face videochat fara sa te dezbraci? Sau altfel spus, unde aveti rezultate mai bune aplicand aceasta metoda?
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

camcam scrie:Care sunt siturile unde se poate face videochat fara sa te dezbraci? Sau altfel spus, unde aveti rezultate mai bune aplicand aceasta metoda?
Sa iti spun bancul cu Mos Craciun?
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

CamCam,

Uite pentru ca Studio20 a fos ironic, eu o sa incerc sa iti dau un raspuns,

Tine putin de o cultura generala vasta, ceva lectura pe psihologie, programare neuro-lingvistica, minte deschisa si bogata in imaginatie, ceva carti citite la activ si ar mai fi... cred, de fapt sunt sigura.

Cu toate ingredientele de mai sus, poti merge pe "privaturi pe talk", cam pe majoritatea site-urilor. Ideea este ca si model sa stii sa mai renunti cateodata, la acele mici privaturi de 3,4,6,10 minute bazate strict pe show, ce poate pe alte modele si studiouri pot satisface. Nu spun ca nu sunt bune, insa aici daca toti am avea o minte brici, nu crezi ca ar deveni lumea mai buna? Zic si eu. Poate am ajunge deja pe Marte.

O seara frumoasa,
Alexandra
Echipa l.o.l.a.a. studios
Dream Outstanding!

Mail: manager@lolahighclass.ro
Telefon: 0753.114.479 / 0753.114.469
Website: www.lolahighclass.ro
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Adica un clit ca un sambure de cireasa de mai data in parguiala nu mai conteaza deloc? Hmmm...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cand esti foarte excitata, il poti scoate si pe dansul la vanzare. Nu e bai, sau mai stii... poate ti se "incinge", de la prea mult talk cu un client, si gata l-ai servit cu "ceva mai mult". Are saracul fantezii o saptamana dupa ce il vei arata, si va veni sfios la tine si va vrea sa il vada din ce in ce mai des. Si ca sa il vada mai des, trebuie sa spend mai mult. Parca asa functiona odata...
Echipa l.o.l.a.a. studios
Dream Outstanding!

Mail: manager@lolahighclass.ro
Telefon: 0753.114.479 / 0753.114.469
Website: www.lolahighclass.ro
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Daca nu m-as rusina de varsta ce o am as intreba inocent: si fetele se excita? :). Parca era vorba de sex (chiar si virtual), nu de shopping :).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Oh yes. They do! Si mai cum... Da, sex it is. Dar orice fata dupa sex, mai merge si la shopping pe banii lui :). Oh, sorry hers, i-a castigat respectabil. Corect?
Echipa l.o.l.a.a. studios
Dream Outstanding!

Mail: manager@lolahighclass.ro
Telefon: 0753.114.479 / 0753.114.469
Website: www.lolahighclass.ro
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Sustii deci ca nu doar shoppingul excita! Hmmm, pare sa fiu in eroare. Eu stiu de la prietenii mei ca pana nu cumpara o posetuta nu petreaza. Or mai fi si fete extraterestre care sa se excite vazand penis. Ma amagesc ca toate penisurile sunt la fel (sau nu?!), deci boring, pe cand colectiile se schimba vara-iarna an de an :)).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
dulcica
Mesaje: 17
Membru din: 18 Feb 2012, 19:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ei father, iti urmaresc de ceva timp raspunsurile... hehe
pai sti tu ca fetele se impart in femei si fetite, daca prietenii tai au gasit numai fete pasionate de posete etc, inseamna ca nu au cautat unde si cum trebuie
si o vorba inteleapta din popor, penisurile sunt(cam) la fel , conteaza ce stie sa faca posesorul cu el
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

dulcica scrie: conteaza ce stie sa faca posesorul cu el
de exemplu, sa sune la sonerie fiindca are mainile amandoua ocupate cu pachete si sacose.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
dulcica
Mesaje: 17
Membru din: 18 Feb 2012, 19:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

daa :))
si am vazut si un videoclip cu pianisti buni, daca nu-l stiti o sa caut un link la videoclip sa-l postez
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Personal sunt dezgustată de atitudinea miștocărească ce s-a dezvoltat pe topicul ăsta, de la poșete la moș crăciuni. Cu toții știți că astfel de cazuri există, dar le negați gratuit, ca să nu zic că unii le neagă din neputință - în cazul modelelor, neputința de a ține un membru fără a presta, în cazul studiourilor neputința de a "construi" astfel de modele.
Nu mă consider "vedetă de videochat" dar am avut încasări cu mult peste medie fără să mă dezbrac niciodată. Ce-i drept, pantofii îi mai dau jos uneori.
Așa că lăsați miștourile și atitudinea de struguri acri că e de mare prost gust.
Se întâmplă să îl cunosc personal pe fotograful care a făcut ședința foto cu madmoazela în cauză. Vă asigur că nu e cazul ei însă, e doar un articol de 2 bani pentru mediatizarea duducii, ce se vrea lansată în monden, să îi crească puțin scorul în relațiile cu băiețeii de Decebal care cumpără poșetuțe.
Dar îi înțelegem, atât pot unii - și ar fi bine să se rezume la ce pot, și să nu își mai dea cu părerea, mai ales acolo unde știu sigur că există fete ce își cumpără poșetele singure, fără dezchiloțare și fără să îi scrie Moșului.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Nu cunosc subiectul, dar conform unui comment de pe acel site, pare a fi reclama mascata la studio Web Stars.

[quote"WebStars"]Multumim Cornelia (model si trainer la Web Star Studio) pentru dezinhibitia si spiritul deschis de a avea curaj sa dezvalui unele secrete ale acestui subiect privit tabu in Romania, numit videochat![/quote]

Dar de-acord cu Bratty ... se poate. Evident ca este foarte mic procentul celor care nu s-au dezbracat niciodata si aici ma refer la nisa de adult videochat, nu non-adult. Poate toate modelele care au lucrat vreodata la videochat aua vut 1 macar un membru care le-a stat doar pe vorba.
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

theselby scrie: ... Poate toate modelele care au lucrat vreodata la videochat aua vut 1 macar un membru care le-a stat doar pe vorba.
Eu am un regular de 11+ ani care nu mi-a cerut nici macar topless in toti acesti ani iar eu din proprie initiativa ... nici vorba sa o fac. De obicei imi sta 2-3 ore. Pot sa spun ca e cel mai plictisitor membru pe care il am :lol: Nu stie decat: da, nu, asa e, probabil ... etc. Nu-ti da nici o sansa sa dezvolti un subiect ... Imi vine sa plang când imi intra :roll: :lol:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Sunt cateva fete in industrie care nu au dat toala jos,vor mai fi probabil si altele,nu stiu daca e si cazul domnisoarei ,depinde si de site dar sunt modele in MFC panzii,shy care nu se dezbraca,mai este una cu o bandana pe fata imi scapa numele acum,pe cc mai sunt vreo 2 fete(printre care si bratty confirm),pe if vreo 2 la fel care nu se dezchiloteaza una chiar facea top 10 acum cativa ani ,a fct o tona de bani ,live moments-ul ei arata ca o poza la indigo repetand obsesiv poza bust,rochie neagra,rosie ,gri,verde ,etc pana te acreai:)))
Daca lucrezi in jasmin cam greu sa poti face asta,sitele te obliga vrei nu vrei la nuditate cu exceptia non adult sau fetish dar poti face si in adult bani imbracata numai ca trebuie sa ai capatana si sa te si duca unde nu se gandeste victima niciodata..elementul surpriza fiind creierul:))
Vreo 2 sapt am incercat si eu inainte de a ma lasa, nu am mai fct nici un show ,adevarata provocare dar mi-a placut sentimentul ,l-as mai incerca candva :lol:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
sugarPink
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 15 Mai 2013, 10:12
Localitate: Baia Mare
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

probabil gagicile in cauza au lipici la membrii carora le place sa isi bage de la stechere pana la veioze in fund ...acolo nu trebuie sa te dezbraci, trebuie doar sa

"watch me, im so fucking sick" :))
sugarpink.models@yahoo.com - 0757 240 508
..you don't have to see the whole staircase ..
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

sugarPink, dacă n-aș fi genul care se implică, te-aș ruga să dai un bip când găsești membrii ăia despre care vorbești, și te vor plăti doar să "watch me, I'm fucking sick " - crezi că de public duc ei lipsă ?
Dar na... E ușor să concluzionezi în neștiință de cauză. Dacă ar fi așa, n-ar mai merge lumea la filme horror la cinema, ar sta acas' să facă un ban cinstit. Cât despre veioze si alte unelte de uz gospodăresc nu prea mi-a fost dat să văd, pentru că i-am selectat :)
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

hmm sa-i creasca ei scorul pe decebal daca nu e uratica foc fatuca, ce scor sa-i creasca chiar nu pricep care-i faza cu baietii de pe dorobanti si posetele astea,se bucura pe posete sau cum??? cu sau fara poseta e uratica foc,daca va uitati la chipul ei ...scuze,si daca nu se dezbraca tot aia e
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu e frumos ca ma bag, dar pot confirma ca se dezbraca, am un membru care alege fete, si facem impreuna thresome.... intr-una din seri a ales-o chiar pe ea......fix exact pe unul din siteurile unde ea lucreaza ... LMAO.... si pot spune ca sta chiar "goala pusca"... ce reclama de 2 lei.... no more comments ... LOOL

P.S. Nu imi place galceava... dar stirea chiar a fost funny... si am simtit nevoia de a da share, la experienta mea cu ea... mai ales ca adevarul nu e adevar... in aceea stire.. este doar o reclama mascata!!!!LMAO... si de foarte prost gust si neinspirata... putea alege alt titlu... lool... si nu era nevoie sa minta .

http://spynews.ro/monden/videochatista- ... .html#main
Ii cam place sa apara prin ziare... si ia uitati cum e deva naked prin acel outfit transparent...pfff
Avatar utilizator
hayat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 02 Noi 2009, 10:19
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ahahhaha, ce sprancene are, model iraq 1990 lol
daca tot face atatia bani nu isi permite si ea ceva mai rafinat ?
si da, ma simt asa fericita ca i-am vazut tzatzele alea lasate wow :o :o :o
The cat would eat fish and would not wet her feet.
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da ce conteaza cine se dezbraca si cine nu pana la urma ? in asta se masoara mai nou muschii fiecareia , atat vreme cat se respecta regulile site ului si nu calci pe langa eu zic e f ok sa faca fix fiecare ce vrea

nu inteleg de ce atat mare discutie si atata dezbatere ca se dezbraca sau nu se debraca una sau alta ,pana la urma daca vrea sa epateze cineva si sa fie de f apreciat zic eu ca macar alege sa nu minta intr-un articol , ca sa nu mai zic ca alege o specializare in oceanografie , speologie sau in limbile moarte si epateaza acolo frumusel pe Calea Victoriei nr 125

eu sunt ferm convinsa , fara a cerceta , ca exista f multe modele care fac bani , nedezbracandu-se la fel cum exista iar fff multe modele facand bani dezbracandu-se dar mai important mi se pare sa nu uitam ca vdc ul e un job adult related

pe vremea mea fetish ul era ff taboo , acum parac regresam , ne e rusine sa ne dezbracam ca suntem carne de consum in ochii memebrului Mirciulica , imbracate sau ne -imbracate , tot vom fi carne de consum in ochii barbatilor

asta nu se schimba
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”