Confesiunea şocantă a unui fost model de videochat

Colecție de Știri despre Industria XXX și Activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media internă, România dar și din alte tări. Nu copiați articolele integral, maxim 10% din textul articolului plus link către sursă și păreri personale despre Articol. Se pot integra și videouri din Youtube! 🆕📰🇷🇴📖🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2711
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 80 times
Contact:

Imediat după ce am împlinit 20 ani, m-am gândit să mă angajez la videochat. Ştiam ce se spune despre fetele care lucrează acolo dar familia mea avea nevoie de bani repede altfel ajungeam în stradă.

Am fost angajată şi mi-au precizat regula nr.1: chiar dacă nu pot, trebuie să fiu fresh, amabilă, excitantă. Am descoperit că este o muncă mult mai grea decât îmi imaginasem: să îţi faci treaba cum trebuie, să fii mereu alta când te mulezi după fanteziile sexuale ale clienţilor, să ai clienţi satisfăcuţi.
Deşi răspunsesem la sute de apeluri, câteva (cu acelaşi apelant) m-au marcat pe viaţă. Prima dată i-am auzit salutul însoţit de respiraţiagrea, numele – Marius, şi mi-a plăcut vocea de bărbat puternic şi sexy. Mi-a spus că are o problemă în pantaloni şi m-a ales pe mine pentru o discuţie privată. Ca să-l excit, pentru că până la urmă ăsta îmi era scopul, i-am spus că trebuie să-mi demonstreze cât de aprins e. A început să îmi dea detalii despre penisul lui şi ce mi-ar face. Discuţia a fost amuzantă pentru mine care aveam deja experienţă şi la sfârşit mi-a mulţumit promiţându-mi că o să revină pentru mine.

Sursa: http://www.unica.ro/detalii-articole/ar ... 15371.html
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
codruta84
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 12 Feb 2014, 19:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu prea inteleg legatura dintre videochat si apelurile telefonice, fata parea sa lucreze mai degraba la un gen de linie erotica telefonica.
black&white
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 05 Feb 2014, 10:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pfff asta circula pe net de multa vreme....si mie mi se pare cam cusuta cu ata alba...cati romani ati intalnit care sa plateasca pe un site de video chat?
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu in primul rand am o mare problema cu exprimarea pseudo -ziaristilor , foarte intelepti in cunoasterea videochatului :

- modelele lucreaza la videochat , cand corect ar fi sa zica modelele lucreaza intr-un studiou de videochat , nu pe videochat sau la videochat , ca nu e persoana videochatul asta ...

A.Esca mi-a inebunit simtul auzului cu exprimariele ei de 3lei ,, videochet ,, gad-get, si altele asemenea , eu chair nu inteleg , nu stii engleza da o fi asa greu sa inveti 3/4 cuv ca sa pronunti corect ? se presupune ca sunt oameni cu facultati vb a cel putin o lb straina , engleza cel putin :(

mie mi se pare execrabil sa scri asemenea articole la misto despre o problema reala , abuzul sexual , si ce e mai nasol sa il si postezi online sau intr-un ziar fizic, in asa fel incat toata lumea sa inteleaga ca un viol e ceva fain de dat prin ziare , violul nu e un sub de inventat , nu e ceva de care te legi ca sa aiba ziarul vanzare , e o trauma serioasa si care aduce multe probleme cu sine

cred ca toate modelele de vdc , cunosc fete care se intalnesc cu diversi membri , scavi sau ne sclavi si si se pun in pericol , fie sub mirajul banilor posibili sau imposibili , fie sub mirajul asa zisei puteri mentale pe care o exercita asupra neispravitului

pana la urma a te pune in pericol cu buna stiinta , si a merge pe principiiului strutului , duce la deznodaminte dureroase si care ar fi putut fi f usor evitate
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

povesti de adormit copii,auzi i-a sarit aluia un vagabond in spate si a salvat-o!!!
ce scenariu de film :lol:

si pana la urma ''sclavul'' nu era atat de periculos daca a fugit ,de ce a ramas asa speriata de moarte.

si intrebarea finala ''Crezi că povestea mea merită atenţie şi compasiune? Sau crezi şi tu că îmi merit soarta? ''e funny rau de tot :lol:

ahahaha a primit amenda ca l-a batut cu toata ura pe''sclav'',dar tare periculos mai era ''sclavul'' acesta :mrgreen: ,pai daca lui i-a dat inchisoare ca a atacat-o ea cum de si-a luat amenda ca l-a batut nu era auto apararare??ca ne pierdem si nu mai stim care era vinovatu!! atunci,trebuia sa-i dea si ei inchisoare loool ahahahahah :lol: :lol: :lol:

acum e singurica are 27 de ani si face psihoterapie lol,auzi la ea tipu a scapat cu doar 3 ani de inchisoare dar cat ar fi vrut ea asa sa-i dea probabil ca pe viata ...daca stia ca ala ii da tarcoale ce cauta noaptea singurica prin parc,trebuia sa evite ,dar oricum povestea e o minciuna gogonata
Avatar utilizator
codruta84
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 12 Feb 2014, 19:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mai sunt romani care platesc pentru astfel de servicii, dar sunt putini, si cred ca toate modelele de vdc din orice studio sunt sfatuite sa nu accepte pvt cu romani. Riscul sa te pomenesti filmata si pusa pe net cresc exponential, asta ca sa nu mai vorbim despre faptul ca sunt sanse sa te caute fizic. Insa in articolul cu pricina, chiar nu mi se pare ca vorbeste de fapt despre videochat.
Avatar utilizator
LTVstudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 70
Membru din: 07 Ian 2014, 13:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pfff ...asta e un articol scris de cineva care are inspiratie in fiecare zi de la 9.00 la 17.00. Cand era la baie si se spala pe dinti ii dicta copilului ce sa scrie ca sa se poate prezenta la serviciu cu ceva senzational. E clar ca nu stie ce inseamna videochat si e clar ca nu stie ce e linie telefonica fierbinte de a facut "tocanita" din amandoua :)) Grav este totusi ca se trezesc cu inspiratie oamenii care nu stiu ce inseamna videochat sau ce se intampla in spatele usilor deschise, pentru ca daca vrea sa vina sa se informeze nu e dat afara (gen interviu).

Acum haideti sa fim seriosi, daca vrea cineva sa arate fata adevarata a videochatului poate sa se angajeze o luna la mine, o luna la tine si apoi la altul, sa traga apoi o linie si sa spuna: Asta e videochatul si asa stau lucrurile. Dar e prea mare efortul si prea multa munca si mai exista pericolul sa ii placa reporterului/ritei noastre si sa nu mai vrea sa plece :))) pentru 5 lei per articol senzational despre violuri, omoruri, gelozii, poze paparazzi din tufisuri si etc etc etc

Intre timp sa ne vedem de ale noastre!

Have fun and make money!
Scrie răspuns

Înapoi la “Știri interne despre Industria Adult și VideoChat”