NikkiDiamond69 Livejasmin $45,000 revenues in September 2013

English is mandatory. You saw an interesting article related to the Adult industry activity, or a case study that can help this activity, don't hesitate to share in this category. Spam is strictly forbidden, don't copy the entire article, just a piece of it, 10% max. Don't forget to provide the url (link) to the source. Would be nice to write also your opinion about the article! 📰🗞️🆕🌐🌏
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

S-A SI MUTAT IN NOUA CASA, PFFFF, MORTAL DECORU, OGLINZI, E SUPERB TOTU, IMI PLACE MULT.... :D
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

foarte frumos decorul, sincer nu stiu cum altora li se pare urata tipa asta, mie mi se pare frumusica foc....dar na romanii sunt obisnuiti probabil dupa tiparul grasa si frumoasa....
tariful practicat de ea mi se pare foartye tare, prostim este destula de ec sa nu profite?
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

deci e mortal, mai ales cand pune caemra si pe oglinda a doua, unde ea se vede in acel pat pufos, mmmm, se uita la camera cu fata se vad sanii, iar in oglinda fundul....mai usureaza si munca ca nu sta titirez ca mine, cand cu fata cand cu fundul, la webcam, ca deh, nu avem toti oglinzi...dar imi iau curand sper.... :D
Imagine
Avatar utilizator
Humbert
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 103
Membru din: 16 Iun 2010, 21:52
Localitate: whatever
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hei-tipa e super frumoasa, ff zvleta, flexibila, stie sa se miste ii merge mintea..In plus se imbraca cu bun gust si are chestia aia de adolescenta pervy care atrage..Romancele dar nu numai-majoritatea de fapt sunt siliconate , botoxate, traspirate dupa atata show,cu atitudine disperata dupa bani, sau limitate si ca engleza si ca imaginatie perversa..Pai Nikki le are toate pe astea, cum sa nu o placa majoritatea???
God shave the queen!!!!!!!!:O)
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Cred ca unii ati uitat regula de baza a economiei de piata: oferta urmeaza cererea :)
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
meweed12345
Mesaje: 16
Membru din: 23 Apr 2014, 13:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cred ca sumele astea sunt putin exagerate.Si ar fi posibile doar daca vreun admin ceva dirijeaza trafic...
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

a new nikki is comin soon....draga de ea ne recomanda cu caldura'' Alyssashy pretena ei'',sa mergem sa o vizitam ,hmm probabil ca aceste 2 fete impart totul de la membrii oglinzi garderoba decor ...foarte interesant :wink:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

dulcyka_sexy scrie:S-A SI MUTAT IN NOUA CASA, PFFFF, MORTAL DECORU, OGLINZI, E SUPERB TOTU, IMI PLACE MULT.... :D
Ufffff, mai se vorbeste mult de ea ? Evident ca patronii site-ului i-au cumparat casa :D si au dat vina pe ea pt reclama :D
:arrow: Si pe vremea lui Arnold existau altii care aratau mai bine ca el , dar Joe Weider(patronul Mr.Olympia ) a ales sa-l promoveze pe el .Arnold avea bazinul lat , nici macar nu avea "six pack " la abdomen ci din constructie "four pack " :D .Serge Nubret de exemplu arata PERFECT dupa toate standardele , dar nu erau nebuni sa promoveze un negru ( anii "70 ) si francez pe deasupra :D
Cine stie ce planuri au si cu fatuca asta ? Sumele castigate de ea vor fi din ce in ce mai mari :D
E reclama lor , doar nu sunt nebuni sa lase sa apara anunturi de genu' : NikkiDiamond luna asta a scazut la 40.000 , acum doua luni 35.000 ...acum 3 luni abia a reusit un 31.500 :D bla bla
Sunt sigur ca d-ra va face sume din ce in ce mai mari :!:
:arrow: Dar ....sincer anunturi de genu asta nu stiu daca se poate incadra la anunturi motivationale pt cei din domeniu , ci doar asa ca uite dom'le se poate :D ...haideti sa tragem toti tare ca cine stie ?
Asa si ?
Cand mai citeam de un nou Mr.Olympia ca a castigat sute de mii la un concurs ... cateva zeci de milioane de pe globul asta credeti ca visau sa-l ajunga din urma ? Nici vorba ! Dar totusi, mai facea alte cateva zeci de milioane de tineri sa se duca in sali , le dadea un ideal .
Deci haideti sa nu ne mai visam in casa ei , piscina ei , cum ne tavalim pe mobilele ei :D
Sigur ca poate face sumele alea , la atata reclama , nu cred ca e fake ! Numai ca nu-l putem noi vedea pe cel care da la lopata 8 ore/zi , in 3 schimburi :D si ii baga trafic cum bagau cox mecanicii in locomotive :D
Si mai am o banuiala : Cred ca si mie(chiar daca numai am cont :) ) si tie, site-ul ne fura din banda de uploud numai ca sa-i dea ei :!: :D
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nici pe departe nu e adv ceea ce zici tu...daca ar tine-o cineva pe locu 1, de ce e pe locu 2 acum? daca nu ati vazut, lourdes e pe nr 1...iar littlered care era pe locu 2 mereu, acum e pe 4...deci...nu au mai facut cum faceau candva.....
Imagine
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

dulcyka_sexy scrie:nici pe departe nu e adv ceea ce zici tu...daca ar tine-o cineva pe locu 1, de ce e pe locu 2 acum? daca nu ati vazut, lourdes e pe nr 1...iar littlered care era pe locu 2 mereu, acum e pe 4...deci...nu au mai facut cum faceau candva.....
Buna dulcyka ,
Pai ce crezi ca sunt prosti , sa bata la ochi ? Mai le rotesc ...sa para democratie :D Binenteles ca ea nu stia ca se organizase functia de fochist in 3 schimburi pe site :D
Inclusiv pe ea o tine in suspans :) ....
:arrow: Altfel fata s-ar lasa pe o ureche , sau pe un ....cot , ar manca numai la Mc Donald's , ar bea cola , s-ar face ca o mamaie :D
:arrow: Daca ar fi avut vreo banuiala ea.... ca pasarica ei va valora atat pe luna , no mai dadea la nimeni , venea direct din virginitate pe site :D
:arrow: Nici ei nu sunt fraieri ... :D Daca da un tramvai peste ea , cand se duce la Mc ? Da peste ea un tramvai no problem ...urmeaza louders samd ...functia de fochist nu se va desfiinta never :D
Ar fi interesant de urmarit de ce dispar fara urma, fochistii site-ului ( am auzit ca sunt angajati doar cei fara prea multe rude , sa nu-i revendice nimeni ) :D , la fiecare 2 luni :?
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu nu sunt uimit de faptul ca are trafic ,stie sa faca membrii din vorbe ,arata bine si se misca frumos.
Sumele sunt adevarate ,daca ne luam dupa grafic la 10 ore pe zi in privat ,4.99$/minut ,show-uri cu cate 2-3 membrii ,sneak peak-uri si surprize ,cam ajungem la sumele alea usor.

Off-topic : Prima oara cand vad pe cineva sa fie de acord cu mine ,nici mie nu mi-a placut Arnold asa mult ,il admir si il respect dar Serge Nubret era perfect si merita macar 1 titlu de Mr.O. in anii 70`.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

nudaunume scrie:Eu nu sunt uimit de faptul ca are trafic ,stie sa faca membrii din vorbe ,arata bine si se misca frumos.
Sumele sunt adevarate ,daca ne luam dupa grafic la 10 ore pe zi in privat ,4.99$/minut ,show-uri cu cate 2-3 membrii ,sneak peak-uri si surprize ,cam ajungem la sumele alea usor.

Off-topic : Prima oara cand vad pe cineva sa fie de acord cu mine ,nici mie nu mi-a placut Arnold asa mult ,il admir si il respect dar Serge Nubret era perfect si merita macar 1 titlu de Mr.O. in anii 70`.
:arrow: Bro , ce ti-am spus eu ca o sa ne impacam ? :D
:arrow: Totusi ...vei mai fi tinut la colt o perioada , in carantina :D ..sa ne asiguram ca nu recidivezi :!: :D
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

googlefun scrie: :arrow: Bro , ce ti-am spus eu ca o sa ne impacam ? :D
:arrow: Totusi ...vei mai fi tinut la colt o perioada , in carantina :D ..sa ne asiguram ca nu recidivezi :!: :D
Yep ,fair enough :D
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Pe Lourdes o ştim de când poza în Milf neprihănită pe CamContacts, şi acolo a avut performanțe. Se pare că şi-a dat seama ce trebuie făcut, unde şi mai ales cum. Ce-ar fi dacă am fi cu totii indeajuns de ocupați încât nu am mai avea timp să numarăm cu invidie şi cârcoteală flocii modelelor de top?
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

mikadoll era cea mai tare,isi merita coronița dtpdv ,mai ales fizic ! le rupea daca mai ramanea pe site,nu mai era nkki no1 ever ! :wink:

ps pacat ca nu se fac pariuri pe top pt privitorii astia de rand :lol:
Avatar utilizator
isti
Mesaje: 48
Membru din: 05 Dec 2008, 21:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

S-au mai schimbat ceva lucrurile.Luna asta a facut aproape 73K. Bravo ei eu chiar o admir :D :D :D
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

isti scrie:S-au mai schimbat ceva lucrurile.Luna asta a facut aproape 73K. Bravo ei eu chiar o admir :D :D :D
Era previzibil si o sa faca si mai mult de atat . Orice webmaster care vrea sa faca bani ,evident ca pe ea o va promova ,nu va alege locul II sau III , numai asa sa incerce . Banii atrag bani .E un cerc vicios din care nu poate "scapa" nici ea nici webmasterii .
Mai greu a fost sa ajunga pe locul I si sa se mentina o perioada ca sa confirme ca nu a fost un accident .Nu zic ca acum e usor pt ea sa se mentina pt ca si celelalte care ii sufla in ceafa trag tare , numai ca nu au spor( ul ei ) , ea "ajutata " fiind de webmasteri care au evident interes de business .
Ma gandesc ca si pe Sarapova e la fel bataie intre sponsori , Simonica noastra chiar daca era aproape la fel de buna ,dar nereusind batalia finala de la LG nu are acelasi succes la sponsori .Si e normal sa fie asa .
Coborand la nivelul nostru acum fac o paralela apropo de banii care atrag bani si de cercul vicios care apare : Cel care are bani de investit in pc/camera/internet/photo/decor/outfits e promovat de sites pe prima/primele pagini/moral bun /incasari bune , deja avand un 'start" bun .Cei care nu au investit sunt "dezavantajati " : sunt pe ultimele pagini /rating-uri proaste/incasari slabe si de aici moralul la pamant si incasari din ce in ce mai slabe . Ma refer la valori egale ca si performanta , sa nu intelaga cineva ca cel mai tare pc /net/cam va aduce automat vreo promovare /castiguri bune .
Dar culmea e ca ,nefiind promovat nici macar de sites , din cauze tehnice si performanta slabuta ,unui model care vrea sa progreseze ii va fi imposibil sa o faca pana nu va schimba totul .Dar cum sa schimbi "totul" cand ai incasari mici ? Cum cred ca orice proprietar de chiosc viseaza un supermarket ..dar cum sa faca asta cand el abia are bani de un portbagaj de marfa ?
Si mai e o chestie la fel ca un cerc la fel de vicios : Multe modele nefacand performanta maxima pe un site , aleg sa lucreze pe mai multe (ceea ce e normal ,justificat ) ..in speranta ca banii se vor aduna . Ca sa lucrezi pe mai multe sites in ziua de azi cu cerintele care sunt ...din nou trebuie pc pro...internet mare( scump) camera pro ..si tot asa .Iar bani ..bani ..bani . Ca dracu ! Chiar un cerc vicios . :wink:
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai cum sa nu promovezi o fata care o uita dumnezeu pe site acolo , e de atatia ani , care garanteaza niste showuri excelente , care chiar faca treaba ca la carte , care schimba , openmind , deschisa la provocari ? :) Au facut si alte fete si au intrat in top fara sani , fara un cur mic , ci doar cu creier ... si pe 2.49 :) cu probe nu glume .
Multe intra stau 3..4 ore.. si incet ia uite a dracu nikki ce face ca drege ca nu stiu ce face bani .... oricine face bani dar nu toate au si creier .
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Asa o fi cum spuneti voi !
Numai ca eu mai cred ca, devenind un brand , nu numai Jasmin ca site care o gazduieste e interesat de promovarea ei ci si webmasterii care si ei vor sa faca bani .Toata lumea vrea bani .E normal nu ? Pai pe cine sa promoveze webmasterii daca nu pe ea , toti vor bani repede si garantat nu au timp de prospectat ,de incercat .
Toti o urca in slavi si toti castiga de pe urma ei si implicit castiga si ea , nu ?
Degeaba ne agitam noi pe aici , ba credem ba nu credem ca face banii aia ! Va face in continuare chiar mai multi . Tavalugul a coborat la vale ..de ceva timp ! Se va mari incontinuu .
Pe M.Jacson /M.Tyson se bateau sponsorii , se paruiau in presa care sa "puna" mana pe ei !! Doar nu pt ca le placeau muzica sau boxul .Era vb de bani ! Multi bani .Gramezi ! :wink:
Eu cred ca pe madam nikki nimic nu o va opri !( si nici pe "sponsori " ) sa continue ascensiunea .
Poate doar un scandal real in presa de genul acuzatie de pedofilie /trafic droguri ..ceva grav oricum ,cu probe .Cred ca si atunci se va gandi de 2 ori Jasmin daca sa-i inchida contul sau nu ! :D :D
Neavand incotro (ea fiind lipsa >>>>adica dupa gratii definitiv ) ii vor inchide contul , dar va mai lasa acolo macar un Fan club ...sa se adune banutii :lol: :lol: :lol:
Asa ca mai bine o ignoram ,ne vedem de treaba noastra .Si ea ne ignora .Suntem chit :)
ChameoGirl
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am tot citit pe aici si am vazut ca s-a mai postat despre Private Sessions ale lui Nikki. De exemplu ca defapt Private Session este fake,ca isi aranjeaza parul/machiajul/mananca/sta etc. Chiar am rugat un membru sa ii intre 1 minut in privat sa imi zica si mie ce face (poate poate mai aflu un truc/pozitie/miscare ca am ramas in pana de idei). El mi-a zis acelasi lucru. Aparent nimic, se uita la monitor, nu tasta, nu nimic. Chiar sunt curioasa daca asa este!
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Fratilor, aveti prea mult timp liber de va freaca ce face aia sau cealalta! cu ce va ajuta pe voi sau cu ce va strica business-ul daca aflati ca Nikki sta la misto in pvt sau chiar face show? din partea mea poate sa faca miliarde de dolari, poate sa moara, poate sa crape ca al dracu daca ma intereseaza viata ei. pe mine ma doare ca vecinul de dedesubt isi reamenajeaza apartamentul si de o luna n-am muncit mai deloc pentru ca este un zgomot infernal si sunt in mari crize de isterie! cu siguranta problema mea este mult mai importanta decat viata lui Nikki :evil:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Corect vdt85@
Nu se vrea sa se inteleaga ,asta e clar !
- E ca si cum eu sunt un amarat de actoras la Buftea ,dar avand un amic care e rezident la Hollywood ,il rog sa dea o fuga pe platouri sa arunce un ochi la Tom Cruise , cum dracu filmeaza ala ,in asa hal ?
-Numai ca amicul meu ar trebui sa mai indeplineasca o conditie .Sa fie producator/regizor de film cu experienta -ca daca e doar un cinefil inrait - va casca gura pe acolo incantat de tot ce vede si va fugi dupa autografe (asta daca nu-l ia cineva de guler si-l arunca afara ) .
-Asa si membruletul ala minuscul .Ce sa faca el ? Ce sa inteleaga ? Eventual a avut o mica erectie, vazand-o citind si a iesit repede sa nu-i ia din bani :D !
Daca ar fi intrat un trainer cu experienta poate , poate ar fi "vazut " ceva .
- Daca tot se vrea sa se vada "secretele" ei (inutil oricum ,ea fiind un brand ) ..mai indicat ar fi ca cele care au regulari potenti financiar sa-i roage sa intre -dar nu sa stea 1 minut- ci 1 ora si cu cele mai rudimentare metode(daca nu se pricep) sa-si inregistreze sesiunea cu ea si sa le-o returneze in privat sa o studieze fiecare pe indelete .Pai daca are stil si cand rasfoieste o carte, ce sa-i faci ? :wink:
- Evident nu vor fi foarte incantati sa plateasca peste $300 ,dar cele care fac asta le poate "returna " favorul in privat cu alte metode de show video gratuit .
Dealul : O ora cu nikki pe bani si-mi trimiti showul ei - 5 ore cu mine gratis ,pe skype !
Eu sunt de parere ca nici asa nu se va face mare branza , dar macar merita incercat,daca cineva tot mai spera sa afle, ce face /cum face /de ce face /sau daca face ...
- Ce nu se intelege deloc -dupa umila mea parere - este urmatorul lucru :Eu ca barbat ,as vrea de infinit de ori mai mult , sa o vad goala -pe , sa zicem - Andreea Esca ..decat orice fata extrem de frumoasa (dar necunoscuta) de 25 ani :wink:
- Filozofia care a stat la baza revistei Playboy : Femei celebre ...dar sa le vedem goale ! Goale pusca !
Doar celebre sa fie , ca de restul ne ocupam noi :wink: : noi revista si noi cititorii :wink: !
Scrie răspuns

Înapoi la “Adult Industry Related News”