NikkiDiamond69 Livejasmin $45,000 revenues in September 2013

English is mandatory. You saw an interesting article related to the Adult industry activity, or a case study that can help this activity, don't hesitate to share in this category. Spam is strictly forbidden, don't copy the entire article, just a piece of it, 10% max. Don't forget to provide the url (link) to the source. Would be nice to write also your opinion about the article! 📰🗞️🆕🌐🌏
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si am mai obs ceva si pe maohai si pe performernotification.. timpul de pe sexier difera mult fata de timpul de pe imlive... eu de obicei muncesc legate orele, ca sunt 8, ca sunt 20,stau cat mai legate..in schimb pe sexier timpul e cu muuulte pauze pe cand pe imlive e legat totul exact asa cum stau...pacat ca nu arata pe nimic pt private....asta m-ar fi interesat.. multumesc mult oricum...
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Win, merci.
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Nu ai pentru ce. E doar o explicatie a succesului Nikki-ei. Doar a dovedit ca functioneaza si in vch. Multumirile, ei trebuie sa le adresam si celor ce tin top-urile ca demonstreaza ca se poate si ne va/vor trage pe toti in sus. Din partea-mi respect, iar restul fiecare sa creada ce poate....
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Inteleg. Eu doar am vrut sa intelegi ca cineva mai si incearca sa inteleaga ce scriu oamenii seriosi. Nu zic ca e o descoperire pentru mine, dar cind ai o parere sau idee si o auzi de la altcineva, parca e alta treaba)
Tema pantofilor a ramas deschisa....
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
AntiNikki
Mesaje: 1
Membru din: 25 Oct 2014, 14:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut si bine v-am gasit!

E prima oara cand scriu pe acest forum, desi il urmaresc de ceva vreme. Am vrut sa incep un topic nou, dar am cautat de nebun butonul cu pricina, insa fara sorti de izbanda. :) Si din moment ce e vorba de faimoasa Nikki (asa cum scrie ea peste tot pe unde apuca), banuiesc ca e o idee buna sa scriu in cadrul acestui topic.

Oriunde te-ai perinda pe twitter, peste tot vezi " #1 performer is Nikki", "super anal show with the famous Nikki", s.a.m.d. Pai care super show anal, fratilor? Isi baga un dopulet de 5 centimetri in fund si ala e super show anal??? Pai e una de la fetish, o rusoaica, (AliceWow, sau ceva asemanator), aia isi baga tot pumnul in fund. Si Nikki vorbeste de super show-ul ei anal??? Prostii pun botul si iau de buna tot ce zice ea, ca daca e scris pe twitter, nu poate fi neverosimil, nu-i asa?

Eu nu inteleg de ce toata lumea, in special Romancutele noastre, o pupa in fund pe minunata, celebra, divina Nikki. Ma uitam pe twitter, e nebunie mare acolo. Toate romancele spun ca sunt modele pe site-ul ei. Oare romancutele astea nu stiu ca primesc 20% din incasarile unui membru adus de ele pe jasmin? De ce trebuie sa atraga membri pentru Nikki, cand pot atrage pentru ele? Asta poate doar in cazul in care Nikki le ofera 20%, dar "most likely, that's not the case". Atunci, ce naiba le determina pe fetele noastre sa ii faca curu' gras (scuzati expresia!) lui Nikki?

Si daca e vreo romancuta de-a noastra pe aici, ar fi bine sa se caute pe xvideos, ca acolo isi promoveaza madame Nikki site-ul, inregistrand diverse modele (nemernica), inclusiv de pe Streamate, nu doar Jasmin, si la descriere apare numele site-ului ei. Deci scrieti numele site-ului ei pe xvideos, si veti gasi tot felul de modele in puta goala.

Am uitat sa mentionez ca nu lucrez ca performer, nu sunt fata ( deci nu pot fi acuzat ca imi este concurenta), nu am si nici nu am avut vreodata un studio de videochat, dar sunt pasionat de aceasta industrie. Pur si simplu incerc sa-mi explic fenomenul. Fetele de pe twitter se promoveaza, practic, singure: pun poze cu ele in diverse ipostaze, mai scriu un mesaj dragut, mai una, alta, si la fiecare postare, introduc mesajul ca pot fi gasite pe Smoke. De ce nu spun ca pot fi gasite pe Jasmin? Are Nikki trafic mai bun decat are Jasmin-ul? Sau poate ca le plateste. Poate le-a dat 100-200 de dolari, si de acum ii fac reclama ei si ii aduc membri pe site, pe viata.

In privinta frumusetii lui Nikki, din punctul meu de vedere, afirm ca are o infatisare mediocra, dar cu aere de Miss Universe. Pai sunt atatea fete frumoase, romance aproape toate, si lumea o pupa in fund pe ea? Are niste picioare gen "Somalian model"... Ma uitam la un privat de-al ei si, fratilor, i se vad coastele. Are capul mare in comparatie cu corpul, isi indeasa tatele alea mici in sutien ca sa para mai mari... Daca le ai mici, promoveaza-le asa cum sunt. Sunt barbati cu diverse gusturi. Si a propos de aere, ca tot ziceam ca fetele se promoveaza singure, dar ii trimit lui Nikki tot traficul, faimoasa nu face mare branza pe twitter, decat sa dea retweet si sa mai zica niscaiva cuvinte frumoase despre sora-sa, de asemenea un model desavarsit, dupa cum o descrie ea in postarile sale. Si iar am uitat sa zic de aere, asa ca revin la ele, mai face si ea din cand in cand cate un fas pe twitter, si toata twitter-imea da retweet ca s-a besit faimopasa Nikki. Sa dam retweet, ca daca o pupam destul in fund cu retweet-uri, poate ne lasa sa-i mirosim divinul fas, invaluit in mireasma de trandafiri.

Asta e toata munca ei de afiliat Jasmin. Cam toti ceilalti afiliati depun eforturi mai mari decat ea sa-si promoveze site-urile ( nu dau nume, ii gasiti si singuri/singure). Dar cu toate astea, site-ul ei e promovat maxim de catre frumusetile noastre autohtone.

Cam asta am avut de zis. Va doresc o zi superba tuturor!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Bine ai venit pe forum AntiNikki@ !>>>>Scopul si durata>>>>..(Sper sa nu stai mult ) :wink:

1.Ce nemultumire ai tu ?

2.Ce ti-a venit ? Ai o preocupare permanenta ? Ceva care sa-ti consume timpul ?

3.Risipa de talent e neproductiva , totusi i-mi permit sa-ti fac cateva sugestii pentru umplerea timpului .

Banuiesc ca e ingrozitor sa nu ai ce face / sa simti prin toti porii ca esti inutil /ca esti doar un observator pasiv si ca situatiile favorabile trec pe langa tine - dar in ciuda acestor situatii - vreau sa-ti ofer o gura de oxigen : Fa-te membru si participa la discutii ca si cum te-ar interesa ,pe urmatoarele forumuri ,

a. http://stallonezone.com/wordpress/ nick sugerat : AntiSly -spui ca esti judoka

b. http://www.vandammeforum.com/ nick sugerat :AntiVanDamme -spui ca esti francez

c. http://www.weforum.org/industry-partner ... ndation:[u] nick sugerat [/u]AntiBill&MellindaGates -acolo recomand sa spui ca folosesti de cand te stii Ubuntu

d. http://www.topix.com/forum/who/paul-walker nick sugerat AntiPaulWalker - acolo recomand sa pretinzi ca ai o pisicuta din '88 :wink: 200 HP

e. http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1240808- nick sugerat AntiJobs - acolo poti invoca cum ca era incapatanat si nu a terminat facultatea si sa nu uiti sa te declari fan Nokia ! Forever !

f. http://www.romaniatv.net/victor-ponta-p ... 74137.html nick sugerat AntiPonta - aici deasemenea poti aduce argumete de necontestat cum ca ai strabunici care au lucrat in cabinetul lui Iuliu Maniu .


Posibilitati sunt nenumarate .Eu doar ti-am facut cateva sugestii unde am banuit ca te vei incadra /oamenii vor fi fermecati de cele spuse -si nu in cele din urma- vei fi luat in serios !

P.S.Sa ne spui cum merge .Cam ce zic oamenii aia, da ?
Pe oricare din forumurile de mai sus - inscrierea e simpla - la fel ca si aici .
Keep in touch, bro !
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Cata frustrare...si de ce era nevoie sa faci al doilea cont pe acest site doar ca sa-ti versi veninul?Esti nou/a on my ass...
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Oops ,l-ai mirosit si l-ai scos de urechi afara ..din ascunzatoare ?

Eu credeam -ca va veni sa ma acuze -ca sa luat dupa mine si ca l-au fugarit aia de pe forumul lui Sly cu topoarele ... :lol:
Parea doar unul care , o cauta cu lumanarea ,ca in clipul de mai jos : :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=huKvgDLpTM8


looooooooooooooool
DeviousA
Mesaje: 1
Membru din: 30 Sep 2015, 10:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Felicitari lourdes ..chiar esti un exemplu ..:
Pussycutza
Mesaje: 23
Membru din: 09 Oct 2015, 14:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DeviousA scrie:Felicitari lourdes ..chiar esti un exemplu ..:
Ca bine spui, Devy!
Scrie răspuns

Înapoi la “Adult Industry Related News”