NikkiDiamond69 Livejasmin $45,000 revenues in September 2013

English is mandatory. You saw an interesting article related to the Adult industry activity, or a case study that can help this activity, don't hesitate to share in this category. Spam is strictly forbidden, don't copy the entire article, just a piece of it, 10% max. Don't forget to provide the url (link) to the source. Would be nice to write also your opinion about the article! 📰🗞️🆕🌐🌏
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Fratilor, aveti prea mult timp liber de va freaca ce face aia sau cealalta! cu ce va ajuta pe voi sau cu ce va strica business-ul daca aflati ca Nikki sta la misto in pvt sau chiar face show? din partea mea poate sa faca miliarde de dolari, poate sa moara, poate sa crape ca al dracu daca ma intereseaza viata ei. pe mine ma doare ca vecinul de dedesubt isi reamenajeaza apartamentul si de o luna n-am muncit mai deloc pentru ca este un zgomot infernal si sunt in mari crize de isterie! cu siguranta problema mea este mult mai importanta decat viata lui Nikki :evil:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Corect vdt85@
Nu se vrea sa se inteleaga ,asta e clar !
- E ca si cum eu sunt un amarat de actoras la Buftea ,dar avand un amic care e rezident la Hollywood ,il rog sa dea o fuga pe platouri sa arunce un ochi la Tom Cruise , cum dracu filmeaza ala ,in asa hal ?
-Numai ca amicul meu ar trebui sa mai indeplineasca o conditie .Sa fie producator/regizor de film cu experienta -ca daca e doar un cinefil inrait - va casca gura pe acolo incantat de tot ce vede si va fugi dupa autografe (asta daca nu-l ia cineva de guler si-l arunca afara ) .
-Asa si membruletul ala minuscul .Ce sa faca el ? Ce sa inteleaga ? Eventual a avut o mica erectie, vazand-o citind si a iesit repede sa nu-i ia din bani :D !
Daca ar fi intrat un trainer cu experienta poate , poate ar fi "vazut " ceva .
- Daca tot se vrea sa se vada "secretele" ei (inutil oricum ,ea fiind un brand ) ..mai indicat ar fi ca cele care au regulari potenti financiar sa-i roage sa intre -dar nu sa stea 1 minut- ci 1 ora si cu cele mai rudimentare metode(daca nu se pricep) sa-si inregistreze sesiunea cu ea si sa le-o returneze in privat sa o studieze fiecare pe indelete .Pai daca are stil si cand rasfoieste o carte, ce sa-i faci ? :wink:
- Evident nu vor fi foarte incantati sa plateasca peste $300 ,dar cele care fac asta le poate "returna " favorul in privat cu alte metode de show video gratuit .
Dealul : O ora cu nikki pe bani si-mi trimiti showul ei - 5 ore cu mine gratis ,pe skype !
Eu sunt de parere ca nici asa nu se va face mare branza , dar macar merita incercat,daca cineva tot mai spera sa afle, ce face /cum face /de ce face /sau daca face ...
- Ce nu se intelege deloc -dupa umila mea parere - este urmatorul lucru :Eu ca barbat ,as vrea de infinit de ori mai mult , sa o vad goala -pe , sa zicem - Andreea Esca ..decat orice fata extrem de frumoasa (dar necunoscuta) de 25 ani :wink:
- Filozofia care a stat la baza revistei Playboy : Femei celebre ...dar sa le vedem goale ! Goale pusca !
Doar celebre sa fie , ca de restul ne ocupam noi :wink: : noi revista si noi cititorii :wink: !
ChameoGirl
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Membrul de care ziceam e un regular de al meu de foarte mult timp, nu intra niciodata pt show-uri si crede-ma ca povestea asta am mai auzit-o de la mai mult, inclusiv de la o prietena, si ea model, care a cheltuit vreo 100 de dolari in privat-ul lui nikki.

Nu e vorba de timp liber, e vorba sa vezi ce si cum face altul mai bine si ce poti adapta, imprumuta. Ca doar si trainingul e tot un fel de furt de meserie, de asta ni se da ca exemplu un model sau altul. Eu in general fac multitasking la munca, mai ales cu membri care staaaau de vorba in privat si dau reply o data la 40 de secunde. As tampi sa ma uit la monitor asa, asteptand reply-ul.Mai citesc pe aici, mai ma documentez, etc.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Eu am inteles parerea ta , dar tu ai vrut sa intelegi la ca m-am referit eu ?
1.Ca membrul ala e regular al tau de foarte mult timp si ca nu intra pt show-uri (la tine :D ) , nu-l califica cu absolut nimic sa-si dea cu parerea despre ea .
2.Prietena ta e vreun trainer (eventual si ea model de top ) ,caruia sa-i fi trecut prin mana cateva zeci de modele de succes ?
3.Una e sa se uite la tine ,sau la mine ,cum alerg un antrenor care a descoperit si antrenat alti campioni si alta e sa se uite niste gura casca : la mine se vor benocla la ce pantofi de alergare am , iar la tine cel mai probabil la fundul tau ! Eu la asta ma refer .
4.Daca intelegi chestia cu webmasterii e si mai bine .Adica nu va mai fi nimic de spus .

PS : Regularul ala - daca nu vrea show- la tine , cel mai probabil e gay /bi! :D :D So, trimite-l la mine ,nu-l mai chinui ! E inuman :D ! Destul il chinuie nevasta-sa !Probabil in felul asta il ajutam sa se decida mai usor .Vezi ?..te-am "ajutat" sa faci 10 posturi .Tu de ce nu m-ai "ajuta" cu insul respectiv ?Regulari vei mai avea , dar un om salvat si indrumat spre adevarata lui orientare sexuala nu se intampla zilnic ! :D
Just Kidding :wink:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Dar ce nu stiti voi este ca,Nikki are un buton special inventat de jasmin si cum intra cineva la spionat cum ii apare pe monitor un banner pe care scrie "spy alert,becouse you are the best you can rest ",asta e,unii chiar sunt privilegiati,mama lor de norocosi. :lol: :lol: :lol:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar... mie personal, mi se pare foarte urat, lipsit de profesionalism si altele sa trimiti un membru sa spioneze un alt model... cu atat mai mult daca acel membru iti este regular. nu este fairplay sa-i spui membrului: bai pulica, ia mergi tu la X in camera si zi si mie ce face aia in pvt! in viata mea nu am barfit un model la un membru si in viata mea nu am trimis pe cineva sa spioneze pe careva! in primul rand ii arati membrului respectiv cat esti de neputinincioasa, invidioasa si cat de mica pe simti pe langa un alt model. mi s-a intamplat de multe ori sa imi intre cate unul sa-mi barfeasca cate un model cunoscut si mereu i-am taiat macaroana. fac ceva pe banii lui, in camera mea eu sunt singurul model despre care se vorbeste. eu sunt diva, eu sunt ceea care merita toata atentia, nu Nikki sau Vasilica din deal. tin mereu cu modelele pentru ca sunt una dintre ele. fac ceva pe membrii de genul asta care vin sa barfeasca, chiar daca o fac pe bani. le arat ca ma respect pe mine si pe cele de teapa mea. si chiar o fac... un membru cate te divinizeaza si te vede pe tine cea mai cea isi va pierde interesul cand te vede ca esti mai interesata de Nikki/Vasilica decat este el si ce zice omul? "ia stai s-o vad si eu pe Nikki aia daca si modelele au vise erotice cu ea! o fi a dracu de buna!"
eu nu lucrez pe Jasmin ca nu am nervi pentru site-ul ala si nici nu ma vad lucrand in chiloti si sutien seara de seara... dar am patit de multe ori pe CC sa am membrii care vin trimisi de alte modele ori sa imi strice raitingul, ori sa vada care e treaba cu mine. nu-s model de top si nici nu voi fi vreodata, doar ca ma stie lumea p-acolo ca as avea gura mare si ca dau cu toti de pereti chiar daca sunt in open sau 121. nu fac miliarde de dolari, dar lumea e al dracu de curioasa si invidioasa.
as fi si eu invidioasa si v-as urmari pe toate... daca as fi platita pentru asta. dar asa pe moca... chiar nu ma freaca grija ce faceti in pvt.
face Nikki bani cand citeste? bravo pasarica ei! sa faca bani si cand isi face unghiile sau se epileaza la aia mica :lol: eu am avut o gramada de pvt in care am mancat ciorba, orez, fasole sau ce dracu aveam in oala, chiar si pvt in care dormeam cu membrul ca sa se simta ala bine ca si-a petrecut noaptea cu mine! pacat ca membrii astia sunt mai rari, dar al dracu ce-mi place cand vine cate unul si-mi spune ca vrea sa ma vada mancand, spargand seminte si chestii d-astea :lol:
daca imi place un model de pe Jasmin, aia este wantedsugar. o ador pe filipineza aia si aerul ei de "mi se rupe" pe care il afiseaza pe camera. nu-s fana Nikki, nu-mi place nici cum arata, nici cum se imbraca (chiloti si sutien? wtf?)... nici nimic. dar ma jur ca-i doresc sa faca miliarde daca poate... nu ca m-ar interesa... dar de i-as vrea raul? GO NIKKI! GO! :lol:
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

Can't agree more !;-) nu am inteles niciodată grija sau invidia pt curtea vecina! Daca ar aduce si bani,pe bune,m as reorienta!:-)) din păcate multe modele decad in felul asta si pierd din vedere ceea ce este cu adevărat important:propriul progres!;-)
ChameoGirl
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mda ce zic eu si ce se intelege defapt. Adica daca tu faci 500 de ron pe luna dintr-un job iar Ionela face 5000 ron din acelasi job nu e normal, uman si firesc sa fii curioasa ce face Ionela de e asa speciala?

Va multumesc ca m-ati numit invidioasa si etc cum s-a spus mai sus, doar pentru ca imi doresc sa ma perfectionez si sa invat de la modele mai bune decat mine. In definitiv nu i-am facut niciun rau lui nikki ca i-am trimis membrul in private si , repet, tot pe acest forum am citit de la alte persoane ca la fel au cercetat acest subiect. De asta m-am starnit asa tare pe subiect.

Prietena mea de care vorbeam, este destul de capabila sa faca diferenta dintre un show(fie si el cu mancat seminte) si pur si simplu un stat degeaba/relaxat. Probabil e adevarat ce spune Pocahotas despre SpyMode.

Citesc acest forum de vreun an si ceva, dar sincer credeam ca e un loc unde fiecare poate vorbi liber,frumos, unde nu se cauta doar intentiile rele din spatele postului. Pe scurt aici nu poti spune nimic fara sa ti-o rastalmaceasca cineva si sa te ia la misto in diverse moduri subtile. Ei a fost frumos, dar ma retrag din aceasta comunitate atat de devreme.Stiu ca nu de asta nu mai puteti voi, dar e politicos sa va spun 'La revedere, drago colegi de breasla'! Imi pare rau ca vad atata ingamfare,autosuficienta si rautate.
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Chameogirl, îmi aminteşti de tiza mea Alexandra, cu prefix de US - 555.

Eu am o vagă impresie că s-ar putea să ne cunoaștem, dacă ești cine cred eu, te-aș sfătui să nu confunzi site-ul unde lucrezi cu forumul, nici atitudinile, ai debutat puțin prea agresiv pentru gustul comunității poate. Relax și take it easy. Oricine este binevenit să își spună părerile și să își impărtăsească experiența. Welcome on board. :lol:
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

ChameoGirl... acum pe bune.. nu e nevoie sa-ti strangi jucariile si sa pleci ca la gradinita. in postul meu de mai sus nu m-am referit la tine sau la cineva anume... ci la toate persoanele care spioneaza si mai ales care trimit membrii la spionat. nu am avut intentia sa te jignesc, departe de mine gandul asta. exact asa cum ai spus si tu, acesta e un forum unde toata lumea isi spune parerea. imi pare rau ca parerea mea nu este aceeasi cu a ta. ar fi trebuit sa stii ca nu toata lumea gandeste la fel si are aceleasi opinii.
iti spuneam ca e urat sa vorbesti cu membrii despre alte modele... arata multe despre tine si cel mai important arati asta membrilor!!! era ca un sfat, atentionare, ia-o cum vrei.
am sarit in sus pentru ca-s patita sa ma trezesc cu reviews proaste pe forumul personal de pe CC de la membrii pe care nu i-am avut niciodata in pvt sau text chat... nume pe care nu le-am vazut in viata mea. bineee acum nu plang sau sufar din asta... doar ca nu inteleg mentalitatea altor modele.
daca chiar vrei sa vezi ce face Nikki in pvt, fara sa mai stie membrii tai regulari (ceea ce nu face bine imaginii tale), ia fata in pvt si vezi care e treaba. cu toate astea aproape pot jura ca n-o sa vezi ceva din ceea ce tu nu faci deja...
Avatar utilizator
pinkyrose
Mesaje: 15
Membru din: 26 Iun 2014, 16:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

blah blah blah....sunt persoane ce se nasc cu stea in frunte si altele ce sunt destinate esecului. :lol:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

pinkyrose scrie:blah blah blah....sunt persoane ce se nasc cu stea in frunte si altele ce sunt destinate esecului. :lol:
Blah blah blah mi-e mila de tine...

Cand vreodata se va scapa pe plaiurile astea de miorita? De destinul implacabil care ne urmareste si ne anuleaza liberul arbitru. Sa nu crezi ca totul depinde de tine si doar de tine. Sa crezi ca orice ai face nu ai ce face, ca tot acolo unde ti-e predestinat ajungi. Cat de facila si lejera este o asa mentalitate de resemnat. Sa crezi ca e destin, ca unul sa fie lepra si altul sa faca sacrificii si implicit sa aiba succes, si lepra privind cu invidie la cel de succes sa-si zica ca el e destinat esecului.

E destin ca unii studiaza si se implica mai mult. E destin ca unii stau peste 12 ore online si altii inchid sesiune ca nu "merge". Da, e destinul ca la ei nu intra membri. E destin ca unii vor sa fie virali pe net in timp ce altii sterg cu disperare cateva poze patetice. Pai daca unii aveti asa un destin de cacat de ce mai traiti? De ce nu va sinucideti? Aaaa, in destinul vostru nu e si suicidul ca finalitate. Cand aveti asa "destin" candva, undeva ati facut voi ceva sa-l meritati. Dar e o certitudine, mentalitatea asta mioritica nu va va ajuta sa dati inainte. Doar veti invidia si pizmui pe altii care-si construiesc propriul destin chiar sub ochii vostri. Oameni care cred si care chiar dovedesc ca totul dar absolut totul depinde doar de ei. Acum, aici!

M-a distrat faza cu intratul in privat :)). E ata de degeaba. Fara ca voi sa va dati seama spune despre voi ca nu ati inteles inca domeniul. Eu nu am intrat niciodata la nici un model nici macar pe free. Si nu voi intra vreodata ca nu inseamna nimic. Cu nikki am vazut doar cateva poze si alea nu pe LJ. Eu pot sti despre un model cat succes are fara a intra macar pe siteul pe care lucreaza. Secretul e in cautarea nick-ului pe motoarele de cautare. Cu cat e mai viral cu cat se foloseste mai mult de social media etc cu atat se stie ca are succes mai mare. Si asta in timp ce altele sterg in disperare poze. Pai cum vreodata sa faca bani? E un cerc vicios, nu fac bani si atunci vor macar sa se protejeze. Cu cat se protezeaja mai tare cu atat nu vor face bani. Ei bine, cea care stie ce vrea si-si asuma va dori sa fie virala. Nikki e. A fost alegerea ei. Nu e destin. Toate puteti opta pentru orice alta directie vreti sa urmati. Doar de voi depinde pe ce cale vreti sa mergeti. Repet, puteti intra in privat cat vrei voi nu veti intelege nimic. Studiati rezultatele cautarii pe motoarele de cautari. Acolo e forta ei. Poate fi si a voastra.

Dar atat timp cat faceti afirmatii de "fake privat" nu aveti nici o sansa sa intelegeti ce se intampla chiar sub ochii vostri. Pot intelege ca va doriti intimitate. E alegerea voastra. Nu are nimeni dreptul sa va conteste, judece alegerea. Dar! Daca altele au ales sa fie virale si in consecinta vine la pachet succesul nici voi la randul vostru nu puteti sa dati pareri despre ceva ce nu intelegeti. Ce se intampla cand un membru vrea sa doarma cu un model si voi intrati in privatul fetei cu acel membru si o vedeti dormind? Fake privat nu? Inteles. E real, ca am avut modele in astfel de situatii. E destin ca am luat model de la 1000$/perioada si l-am dus in top nu? Doar vorbind cu ea. Doar schimbandu-i felul de a vedea lucrurile si facand ce trebuie in consecinta. Si e atat de soimplu... De doua ori am scris pe forum ca majoritatea studiourilor pierd cel putin 30% din bani. Nu a fost unul sa dea un reply sa intrebe, dar ia zi fraiere cum pierd eu bani. Dovada de cat de implicati sunt ei si de cat de in serios iau ei pe cei cativa care mai scriu pe aici. Ah nu, e destinul meu sa scriu degeaba, nu dezinteresul lor. Fug sa fure modele de la studiouri concurente sa faca numarul mare, dar nu se ocupa de ce au deja. Ca ar face mai multi bani cu ce au decat sa piarda energie sa aduca alte modele pe care sa le chinuie cu 2 lei. O fi destinul lor asta :). As putea scrie toata saptamana dar vreau sa-mi infrang destinul si sa nu mai scriu degeaba :). Totusi pentru cei ce cred ca pot intelege mai mult decat destin si vor mai mult le recomand 2 filme. Daca ati inteles ce e imaginea cum sa o manipulati vine si succesul. Eu vad nascandu-se staruri chiar acum...

S1m0ne - http://www.imdb.com/title/tt0258153/
Wag the Dog - http://www.imdb.com/title/tt0120885/

...
...
...

Later edit: Trebuie sa mai zic ca vor veni si-mi vor spune si modele si studiouri ca ele trebuie sa stearga shitul de pe net. Corect, shitul nu e bun dar el apare atunci cand nu-ti controlezi tu imaginea. Cand controlul e la tine, apare ce dai tu. Vor prelua ce dai tu sau PR-ul tau. Cand te vei cauta pe net va aparea intai social media (pentru ca motoarele de cautare le da o mare relevanta, trust), tot ce inseamna asta, site personal si abia apoi siteul pe care lucrezi, afiliati si shitul e departe pe pagini nerelevante. Daca nu-ti creezi tu imaginea iti va fi creata si s-ar putea sa nu-ti placa ce vei vedea.

Totul pana la urma se reduce la bani. Cand nu faci bani normal ca vrei sa ramai in anonimat. Adica si fara bani dar si stiuta ca tarfa virtuala. Dar cand faci bani nu te mai intereseaza ce zice x sau y. Dar ca sa faci bani trebuie sa fii virala. Trebuie sa-ti asumi riscul sa crezi in asta. Dar tot optiune personala, nu destin. Ai stea in frunte ca ai optat nu ca ti-a oferit-o destinul.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

http://www.maohai.com/Performers/AArt3m ... 12862.aspx
as vrea si eu sa stiu de ce timpul in pvt nu il arata cu alta culoare, si e amestecat cu timpul petrecut in free? multumesc..pe jasminer apare altfel mult mai frumos.....dar e doar pt jasmin..
Imagine
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Vreau sa ies in oras si as vrea sa-mi recomandati cu ce pantofi sa ma incalt. Ce culoare? Hint: toate culorile avaible. Multumesc...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

negri:P :D :) :P
Imagine
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

dulcyka_sexy scrie:negri:P :D :) :P
E zi totusi...cred ca ar fi ok ceva mai colorat. Thx pentru sugestie. Inca cateva sugestii de culoare va rog ca sa fim ontopic.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
hayat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 02 Noi 2009, 10:19
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna . pt ImLive nici un site nu arata cat ai stat in pvt , doar free
Pe performernotification arata ca pe sexier ai deja 136 ore de pe 14 august, asta insemnand numai free
Banuiesc ca participi pt tombola aia a lor :D
Bafta
The cat would eat fish and would not wet her feet.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

@hayat, te rog sa te pastrezi ontopic. E vorba de culoarea pantofilor. Thx.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu particip pt bonus timp online, ca stiu ca nu modelele independente vor castiga, ci tot studiourile alese de ei...dar stau..lucrez sa iasa banu
Imagine
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nah lasa winxp ca iti cumperi tu pantofi curcubeu sa fii colorat, dar acu ia si poarta ce ai la indemana...sau apuca-te de colorat :P :P :P :P :P
Imagine
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si am mai obs ceva si pe maohai si pe performernotification.. timpul de pe sexier difera mult fata de timpul de pe imlive... eu de obicei muncesc legate orele, ca sunt 8, ca sunt 20,stau cat mai legate..in schimb pe sexier timpul e cu muuulte pauze pe cand pe imlive e legat totul exact asa cum stau...pacat ca nu arata pe nimic pt private....asta m-ar fi interesat.. multumesc mult oricum...
Imagine
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Win, merci.
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Scrie răspuns

Înapoi la “Adult Industry Related News”