LiveCamFetish devine Dom Society

In aceasta categorie vom lista elita Studiourilor din Romania si Republica Moldova, toate studiourile listate trec printr-un proces de verificare care implica dovada legalitatii si a angarii modelelor cu carte de munca si/sau contracte de colaborare.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

La a cincea aniversare a studioului, LCF STUDIO isi schimba numele pentru a reflecta mai bine abordarea exclusiva si specificul studioului – fetish-urile de dominare.
LCF studio si-a deschis portile in 2016 ca o incununare a eforturilor si ambitiei fondatoarei sale, Alexandra Georgia, model inca activ in categoria Fetish si ca o nevoie pe piata studiourilor din Romania pentru un studio de nisa exclusiv, cu adevarat orientat catre performanta si bazat pe experienta reala a unui model cu peste 14 ani de activitate.

Am ales Dom Society pentru exprima mai bine orientarea si viziunea noastra, categoria de fetish are multe nuante, vrem sa ne diferentiem si sa punem accentul pe women empowerement, acesta a fost intotdeauna scopul nostru, de a arata modelelor ca pot fi empowered by camming si ca nu este nevoie sa faca nici un compromis cu care nu se simt confortabile.De-a lungul celor 5 ani de activitate ne-am bucurat si am fost onorati sa primim numeroase nominalizari in categorii ca Best Emerging Studio, Best Training Program dar cea mai mare satisfactie a fost sa vedem recunoasterea pe care au primit-o modelele noastre, care au castigat de doua ori titlul Fetish Model of the Year

https://www.xbiz.com/news/262134/liveca ... om-society
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
SoulCams Models Studios wanted
VictoriaPara
Mesaje: 6
Membru din: 22 Dec 2021, 18:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Wow, there are so many naminations... I'm in shoke
Scrie răspuns

Înapoi la “Studiouri cu forma de LEGALITATE si verificate”