✅ Gloria Agency un nou concept in videochat

In aceasta categorie vom lista elita Studiourilor din Romania si Republica Moldova, toate studiourile listate trec printr-un proces de verificare care implica dovada legalitatii si a angarii modelelor cu carte de munca si/sau contracte de colaborare.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Gloria Agency
Mesaje: 7
Membru din: 20 Iun 2017, 13:32
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Dacă în urmă cu 12 ani am pus bazele unui studio de videochat (Avc Romania)care avea să devină în decursul anilor unul din cele mai mari nume în industria videochat-ului, în 2015 am decis să venim cu un concept nou în piaţă. Timp de 2 ani am pus bazele unui nou concept de bussines în industria de videochat şi anume prima Agenţie de modele independente din lume.

Mulţi se întreabă care ar fi diferenţa între studioul clasic şi agenţie iar răspunsul este simplu; conceptul de Agentie a venit în urma unui proiect cu Jasmin Agency din 2013-2015, când noi am înţeles că site-urile au nevoie de agenţii, nu de studiouri. Modelele sunt colaboratoare, nu au un program fix de lucru. Mai mult, noi cautam modele de chat glamour independente,care sa îşi manageriază singure programul într-un cadru 100% legal, cu condiţii de top oferite de noi şi echipă de traineri dedicaţi, menită să le eficientizeze câştigurile.

Sediul Gloria Agency din centrul Bucureştiului a fost amenajat de designeri pentru a satisface nevoile oricărei fete care are grijă de imaginea ei, inclusiv cu salon propriu in incinta locatiei unde modelele au acces la servicii de coafor, gene false, manichiură, masaj, remodelare corporală etc. Investim în modelele noastre pentru că orice colaborare în cadrul agenţiei se bazează pe respect şi implicare.
Daca aspiri catre succes, independenta financiara si iti doresti sa faci parte din echipa Gloria Agency, te asteptam cu mare drag sa ne cunoastem in cadrul unui interviu.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Gloria Agency
Mesaje: 7
Membru din: 20 Iun 2017, 13:32
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Potenţialul extraordinar de dezvoltare în această industrie ne-a determinat sa creăm prima firmă de trafic dedicată modelelor de videochat, o altă premieră pentru ţara noastră. Prin cumpărarea de trafic şi crearea propriilor siteuri de trafic, aceasta are ca scop creşterea numărului de membri care ajung în camerele modelelor, lucru ce se reflectă în suma încasată la finalul lunii. Încasările ar urma să crească cu 30% până la 60%. Mai precis, scopul unei firme de trafic este să promoveze centralizat modelele, să le facă reclamă pe diverse site-uri de profil astfel încât să fie mai vizibile în faţa potenţialilor clienţi. Numărul vizitatorilor pentru un singur model va creşte astfel de 5 până la 10 ori.
Este un proiect pe care l-am testat vreme de 2 ani cu diferite firme de trafic din afară. Am investit peste 200.000 de dolari până acum in firma de trafic şi suntem pregătiţi să investim si mai mult. A fost foarte greu pentru noi sa facem platforma de promovare, sa facem un intranet intern pentru monitorizarea modelelor. Intranetul legat direct la Jasmin printr-un API, ne ajuta sa monitorizam exact modelele noastre si sa vedem cum incasarile au crescut cu minim 30% pana la 60%.
Am semnat şi un parteneriat la inceputul anului în valoare de peste 50.000 de dolari cu Diva Trafic, numărul 1 în trafic online pentru modele independente. În tot acest timp am angajat oamenii pentru a testa platforma noastra de trafic si acum a venit momentul sa ne extindem si sa facem public acest nou serviciu oferit de catre compania Gloria Agency.

Acest servicu este valabil pentru modelele care colaboreaza cu noi dar vrem să fie valabil până la finalul anului şi pentru modele sau alte studiouri
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Link-ul către Agenția Gloria:

https://www.gloria-agency.ro/compania

✅✅✅💯💯💯👍👍👍
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Studiouri cu forma de LEGALITATE si verificate”