ProStudio

In aceasta categorie vom lista elita Studiourilor din Romania si Republica Moldova, toate studiourile listate trec printr-un proces de verificare care implica dovada legalitatii si a angarii modelelor cu carte de munca si/sau contracte de colaborare.
Scrie răspuns
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Imagine

Locatii: Str. Bratului Nr. 7, Bucuresti
Adresa web: http://www.prostudio.ro

Pro Studio s-a deschis in 1999, fiind primul studio de videochat din Romania. In anii care au urmat, Pro Studio a reusit sa ramana lider de piata in aceasta industrie. Una din cele mai mari satisfactii este atunci cand observam ca venim cu „lucruri ” noi in industrie, care mai apoi sunt copiate de concurenta.

Nu am fi reusit sa ajungem unde suntem, daca nu am fi respecatat anumite principii, de la care noi nu ne-am abatut niciodata:

- Am investit extrem de mult in echipa (traineri, tehnici, programatori ...etc). Cei mai vechi angajati ai nostri, sunt in firma de mai bine de 10 ani de zile.
- Ne-am respectat si platit modelele TOT TIMPUL, fara nici o exceptie
- Am investit in echipamente de ultima generatie, decoruri si tot ceea ce asigura confort sporit modelelor.
- Am lucrat legal 100% . Astfel firmele noastre, in decursul anilor au avut cifra de afaceri de peste 1 milion $ ( s.c. Prostudio Telecom srl , sc Profesional Telecom M srl)

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Date de contact:

Telefoane: 0757 22 22 22; 0800 800 775; 031 710 10 80
Email: office(arond)prostudio.ro
Yahoo Messenger: angajari.prostudio
Facebook Page: http://www.facebook.com/videochat.unirii

SoulCams Models Studios wanted
Evelin
Mesaje: 1
Membru din: 06 Iun 2014, 15:55
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Imagine

In aproape 20 de ani am fost cei care au stiut ca faptele sunt cele care vorbesc de la sine, in aproape 20 de ani am reusit performanta de a forma mii de modele. Suntem mandrii ca facem parte dintr-o comunitate la care s-a depus efort si multa creativitate, reusind sa modelam mai mult decat modele, reusind sa modelam caractere. Totul a fost posibil prin relatiile pe care am stiut sa le dezvoltam cu partenerele noastre de business, prin efortul bilateral sustinut, prin zambete, prietenie si dedicare.

Prostudio nu este doar un simplu studio, ci este poate primul brand consacrat al industriei de videochat din Romania, format din si pentru echipa si partenerii acestuia, echipa alaturi de care am crescut si prin care am primit apreciere atat la nivel national, cat si international, fiind primul brand care a castigat vreodata un premiu la evenimentele de business din strainatate si care totodata si-a mentinut standardele ridicate.

Aceste standarde sunt relevate atat de modul in care noi facem business cat si prin respectul pe care il acordam modelelor noastre. Astazi putem spune ca ne mandrim cu cea mai inalta medie per model. Consideram ca fiecare model are dreptul la o sansa egala, motiv pentru care conceptul nostru este de a forma nu doar modele de top, ci mai degraba o echipa de modele a carei medie sa fie de top.

https://www.facebook.com/ProStudioRO/
www.ProStudioRomania.ro
job@prostudio.ro


Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Studiouri cu forma de LEGALITATE si verificate”