Vreau sa postez aici in legatura cu un "onorabil"

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Scrie răspuns
STARSTUDIO
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 16 Feb 2008, 15:08
Localitate: oradea
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

De curand am avut de a face cu un tzepar...Care a furat un soft si il revinde fara a avea dreptul asta. Am I stupid? Or he's smart?
Noi nu suntem ieftini, noi suntem buni
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Anna21
User Activ
User Activ
Mesaje: 216
Membru din: 18 Oct 2006, 17:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

neinteresant ..incearca sa explici mai detaliat problema :) maybe he's to smart lol
keen
User Junior
User Junior
Mesaje: 95
Membru din: 22 Dec 2004, 04:50
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Si nu ne impartasesti si noua ca sa nu o patim si noi?
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

nu poate impartasi experienta pentru ca vrea sa dea nume, adrese etc iar eu nu permit detalii personale pe forum. Problemele de genul se rezolva in instanta nu pe forumul avc.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
LadyAttitude
Veteran
Veteran
Mesaje: 542
Membru din: 24 Apr 2008, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu te inteleg...doare..dar crezi ca site-ul asta iti va putea rezolva problemele?Exclus...eventual poti visa ca nimeni nu-l va mai considera o persoana corecta...nimic mai mult...genul asta de probleme ti le rezolvi singur,ca un baiat mare..,orice ecuatie are "n" solutii...ramane sa hotarasti care e cea mai potrivita
deciziile de genul asta se ia la rece...nu cand esti "infiebantat" ,nu te precipita!
The only way top deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existance is an act of rebellion.(A.C.
STARSTUDIO
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 16 Feb 2008, 15:08
Localitate: oradea
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nu am intentionat nici o secunda sa obtin ceva in acest forum, postand despre experienta asta. Am vrut doar sa avertizez aceasta comunitate despre un escroc care va mai pacali si pe altii. Cat despre rezolvarea problemei pe care a creeat-o, se ocupa avocatii. Eu am vrut doar sa nu mai poata pacali si pe altii. Dar promit ca nu va mai avea timp. Va fii ocupat ...
Noi nu suntem ieftini, noi suntem buni
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”