adultwork cum iti iei banii inapoi??

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Scrie răspuns
lamia
Mesaje: 1
Membru din: 26 Sep 2007, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna
am si eu o MARE problema cu adultwork, se pare ca careva mi-o fii facut vreo frauda si astia imi opresc acum toti banii , sunt peste 1000 de dolari si ma sacaie groaznic , adica mie mi se face frauda , tot eu pierd , si pt cine stie cat 5 , 10 dolari ei imi opresc toti banii?
Stie cineva un nr la care ii pot contacta?
say o modalitate de a-mi recupera banii??
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Cod: Selectaţi tot

Scris de lamia - mutat de Admin
tocmai mi-au inchis contu cica pt nu stiu ce frauda , care cu siguranta nu exista din partea mea ..cine stie ce hackeras mi-o fii facut frauda de 5 - 10 dolari/lire , ideea e ca mi-au inchis contu si mi-au stopat transferurile si peste 1000 de dolari , mi-au trimis un email sec ca conti a fost inchis pr frauda si sa asdtept investigatiile plus ca nu-mi mai iau banii , am dat mailuri ca disperata ..nexam . la un moment mi-a mai venit un rasouns ca ei nu mai discuta cu mine pana nu se rezolva problema .
va rog mult , are cineva vre-un nr de tel , vreo adresa de mail la care ii pot sacaii?, Chestia aia de pe site cu help e varza , oricum am folosito pana acum ....vreau sa-i sun , sa ii sacai cu mailuri ...habar nu am , ideea e ca imi vreau banii.
Multumesc mult
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
everest_4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 21 Aug 2006, 01:32
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

lamia scrie:Buna
am si eu o MARE problema cu adultwork, se pare ca careva mi-o fii facut vreo frauda si astia imi opresc acum toti banii , sunt peste 1000 de dolari si ma sacaie groaznic , adica mie mi se face frauda , tot eu pierd , si pt cine stie cat 5 , 10 dolari ei imi opresc toti banii?
Stie cineva un nr la care ii pot contacta?
say o modalitate de a-mi recupera banii??

deci: o data blocat contul toti bani ramin in asteptare pt 120 zile...aw nu se va obosi sa verifice nimic...practic 120 de zile nu ai ce face...dupa cele 120 zile scurse tr sa te apuci sa-i sicii cu emailuri sa-ti reactiveze acontul...cu cit mai multe emailuri cu atit mai bine... vei primi intrun tirziu o adresa de email unde tr sa trimiti asa: una bucata copie pasaport sau carte identitate
una poza cu actul de identitate in mina(optional) dar cu atit mai bine si una bucata poza cu o foaie de hirtie pe care este scris ADULTWORK si data repectiva EX:26:10:2007 pe care tr sa o ti in mina si fata modelului tr sa fie vizibila si sa fie aceias cu pozele puse in profilul de pe aw ...daca nu se potrivesc cu cele de pe aw nu primesti nimic..sau daca numele de pe actul de identitate nu este acelas ca cel din profilul de pe aw iar nu primesti nimic...bani ii vei vedea la primul transfer adica prima marti dupa ce ai trimis tot ce ti-au cerut ei si vei vedea bani pina la ultimul cent..asta in cazul in care nu ai facut tu frauda...alceva sanatate si nu te mai gindi la nimic pina nu trec 120 zile aw este cea mai mare pacoste de site...dar sint corecti cu bani..cu securitatea sint insa la pamint...si daca se intimpla o frauda blocheaza atit pe cel care a facuto cit si pe cel ce a primit bani:)) o timpenie....eu am patito cu ei..dar spre norocul meu nu am asteptat cele 120 de zile pt ca modelul meu era pe locul unul pe stram si am avut cu ce dovedii..dar bineteles am avut un mare ajutor din partea unui membru de pe aw ....insa aici nu-i si cazul tau...insa alti prieteni ai mei nu au fost atit de norocosi si au asteptat cele 120 zile...sfatul meu:nu mai stringeti bani in cont...faceti transferul chiar daca aveti 100-200$ in cont...decit blocat cu 1000-2000$ mai bine cu 100-200$ in el
numai bine
Avatar utilizator
qtandsexy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 112
Membru din: 18 Noi 2005, 01:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

carina ceea ce tu ai uitat sa spui este ca membrul respectiv care a facut chargebackul venise cu refreal linkul tau...poate asta a contribuit mult la blocarea contului...sa stie lumea :lol:
in fine a recuperat banii :P
omul se naste liber dar peste tot este inlantuit
amin
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”