despre hackerii astia nemernici

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
amana_21kiss
Mesaje: 6
Membru din: 12 Noi 2006, 15:45
Localitate: braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pe un cec pe f4f am avut vreo 300doolari din care 600minute din care vreo 300 erau facute ,se pare de un hacker cu carti de credit false.eu nu am mai vazut nici un ban...tinand cont ca muncest la un studio...cum se procedeaza??se trimit banii pe care iam facut pe bune si se opresc banii facuti prin frauda??pt ca sefu de la studio nu mia mai dat nici un ban..de altfel el opreste juma din tipsuril;e/bacsisurile pe care membrii ni le lasa in privat...e corect asa?????
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
VoiceOfHell
Mesaje: 23
Membru din: 17 Oct 2006, 22:44
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

shi deaceea e bine cand lucrezi de acasa...
un site isi primeste bani in cateva zile,atunci ei pot vedea daca a fost frauda sau daca bani le intra in marile lor conturi :D
din bani pe care tre sai primesti ti se opresc doar frauda nimik mai mult....
daca u ai facut 600 shi jumate e frauda cei 300 ti primesti ca de sunt bani tai ..munciti....de alfel multi patroni de studiouri nu sunt intocmai cinstiti cu modele,am patito shi eu cand eram la inceput:(
dar asta e se mai intampla shi chesti de genul
mult succes in viitor:P :)
adina1
User Activ
User Activ
Mesaje: 256
Membru din: 09 Noi 2006, 00:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Normal si corect ar fi sa iti dea % din banii pe care ti-i trimite situl. Ce e frauda ti-o opreste deja situl, cat despre tipsuri, eu cand lucram la studio, imparteam si tipsurile cu sefu, asa mi s-a parut normal : 1 din comoditate: calculam % la suma totala, nu stateam sa scadem bacsisurile si 2 si bacsisul e tot un venit generat de tine prin intermediul studioului, asa cum situl opreste % din tip, la fel si seful, aceeasi chestie. My opinion.
Avatar utilizator
VoiceOfHell
Mesaje: 23
Membru din: 17 Oct 2006, 22:44
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

corect i agree adina :d
Coca-Cola
Mesaje: 41
Membru din: 21 Feb 2007, 13:14
Localitate: In banci,in seifuri,si pe unde se mai umbla;;)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

banii sunt la sefu tau,sau poate in rezervoru masinii sale :lol:
1.aia nu`s hackeri
2.nu`s carti de credite FALSE
3.sunt chiar bune sa stii...numai k`s furate :lol:
4.mai sunt si cazuti in care siteurile isi opresc ei banii
5.mai informeaza`te :roll:
Coca-Cola,Cold As Ice,Sa mor yo;))
class_studio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Aug 2006, 02:50
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Amana.... din cate stiu eu F4F plateste si charge-back-urile sau frauda.Sau cel putin asa faceau.Ai grija cu cine lucrezi.Iar cat despre VoiceOfHell... fiecare are dreptul sa aleaga ceea ce este cel mai bine pentru el.Ca este sau nu bine sa lucrezi de acasa sau din studio totul este relativ.Totul tine de seriozitatea celor cu care lucrezi sau colaborezi.


Cu respect ,
Class Studio Team.
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”