Voids pe cam4???

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Scrie răspuns
JullyAna
Mesaje: 24
Membru din: 14 Apr 2016, 19:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua.Lucrez de 1 an jumate pe cam4 nu pot spune ca am avut cine stie ce castiguri in ultima perioada am observat ca tot imi lipseau bani din accont.Le am dat mail au zis ca totul e in regula...ok...poate is nebuna eu...dupa o periada aceisi situatie(mentionez ca au fost sume mici gen 70$) acum 3 zile aceiasi situatie aveam in cont 200$si pac 50$imi arata.Iar mail si data asta primesc si raspunsul de la suport"u earnings are voids" adica 155$.a doau azi cand ma uit iar bani lipsa ma uit la "earnings"si vad VOIDS 255$ doua zile una dupla alta eu ma am ales cu 78$ iar restul de 255$ iar lipseau.GATA!le am trimis email ca o sa imi inchis contul si primesc urmatorul raspuns

"acele castiguri sunt frauda, iar banii sunt retrasi de catre banca emitenta, iar atat Cam4 cat si dumneavoastra nu beneficiem cu nimic asupra acestor sume

in general trebuie sa fiti atenta la acei user ce au profilul foarte recent facut si care dau tokens foarte multi si pac parte din tarile cu risc mare de frauda

cand vedeti acest lucru ne puteti contacta pt a putea trimite informatia mai departe, colegilor nostrii de la departamanetul de frauda si sa verifice daca sunt ok sau nu

--
bejm bejm from CAM4""



adica cum domle??eu sa verific membrii ???? sau ar trebui sa ma sperii de cate ori primesc un tips mare?(ca a 2-a zi oricum dispare din contul meuIntrebarea e S-A MAI CONFRUNTAT CINEVA CU ACEASTA PROBLEMA?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Toti.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
carlas
Mesaje: 6
Membru din: 21 Iun 2018, 01:52
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

eu am patit asta cu 25 dolari,acelasi mesaj, voids ,iar prietena mea cu 171:d se pare ca da,tb sa verificam noi de acum membrii :D raspunsul a fost cam acelasi,frauda
JullyAna
Mesaje: 24
Membru din: 14 Apr 2016, 19:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna!eu am renuntat imediat la site adica de ce sa lucrez pe un site unde nu am siguranta castigurilor??In primul an am facut $$$ frumosi acolo iar in al 2 lea an nu prea mai vedeam $$$ pana mi am dat seama ca ceva nu ii in regula ....apoi cand am vazut cate "voids" aveam Dumnezeula mare bataie de joc!!!! SINCER NU RECOMAND CAM4
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”