Problema cu FirstChoice Pay

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Scrie răspuns
Jhonnyboy007
Mesaje: 2
Membru din: 14 Iun 2017, 14:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Acum o luna de zile am primit un mail cum ca as incerca sa imi schimb parola FirstChoice Pay...La nici 3 min am primit un al doilea mail in care am fost anuntat ca parola mea a fost schimbata....Am incercat sa intru in contul FirstChoice Pay si nu a mers iar cadul a fost blocat....Am luat legatura cu Supportul si mi sau cerut date ,poze cu buletin si o foie pe care sa scrie FirstChoice Pay si data zilei respective....dupa aproximativ 3 saptamani am primit pe alta adresa de mail o parola si am reusit sa intru in cont...acolo am vazut ca bani care ii aveam au fost transferati imediat dupa ce parola a fost schimbata....am trimis un alt mail la support si dupa 2 saptamani miau dat raspuns ca le pare rau dar bani nu pot sa mi returneze... DECI ATENTIE MARE.... A MAI PATIT CINEVA ASA?CE POT SA FAC SA IMI RECUPEREZ BANI???MULTUMESC SI AVETI GRIJA
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”