santajistiii

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Încuiat
Avatar utilizator
alby
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 04 Oct 2005, 00:27
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Parca zici ca e forum pentru detectivi particulari ... ce le mai place unora sa faca pe desteptzii ... offff .... Fata are o problema , si eu o cred 100% , doar sa aibe o problema psihologica pentru a inventa o astfel de poveste ... ceea ce nu prea cred .

Singura chestie , pe care revin si o repet , este ca tu SexyAngel ai fost la un anumit punct neglijenta cu parolele tale si cineva lea descoperit (fie ca e vorba de fisiere pe care le-ai pus in share pe odc sau dcc , fie prin alte chestii .) In rest nu cred ca gagiul respectiv e hacker . Daca era ii faceai un show real de videochat (pe unul din screenurile tale) dupa care te loveai de charge back (u know what i mean) .

Salutare , spor la bani si sarbatori fericite !!! :P
Pana cand nu-ti pui banii sa lucreze pentru tine, vei lucra tu pentru bani.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SexyAngel
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 09 Sep 2005, 16:44
Localitate: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

alby scrie: In rest nu cred ca gagiul respectiv e hacker . Daca era ii faceai un show real de videochat (pe unul din screenurile tale) dupa care te loveai de charge back (u know what i mean) .

Salutare , spor la bani si sarbatori fericite !!! :P
In chestia asta ai 100% dreptate!
Kisses and happy new year you too!

Lot`s of $ :D
^_^$$^_^
fahren
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 102
Membru din: 08 Sep 2005, 17:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Solutia:Fa-i pe plac cateva zile.Lasa-te sedusa si probabil ca va aparea si oportunitatea:" adica iti face o invitatie la cafea" :twisted:
Intre timp vorbesti cu "cineva" sa te ajute la intalnire.Nu sugerez nimic,nu instig.
La intalnire ca sa fie totul frumos chiar stai sa bei cafeaua,nu de alta dar o sa ti creasca furia la asemnea nivel cat ,alaturi de ajutorul care te-a insotit ,o sa-l " saruti de adio".


Hai bafta.

P.S.: stiu ca suna violent ,dar.... in acest caz e un rau necesar.
Avatar utilizator
Pusicutza
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 138
Membru din: 28 Aug 2005, 04:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Chiar Domne, ce le place unora sa faca pe detectivii destepti, nici eu nu cred ca gagiul era "hacker", daca chiar exista poate mai degraba cracker, vorba lui winxp mai cititzi fratilor si voi mai cititzi :D
Eu nu m am legat de continutul propriu zis al conversatiei si nu as fi comentat ceva daca era vorba doar de conversatia in sine. Felul cum i ai dat copy paste , da ma rog zici ca ai copiat ba din message archive ba din consola. Imi zici si mie cum e posibil, ca in propriul tau archive in consola in care comunici cu ceilalti, pe ecranul tau , pe yahoo sa treci orice nume si sa nu apara id ul tau? Credeam ca yahoo nu mai are nici un fel de secret fata de mine. Stiu ca in lista altora poti aparea sub orice nume fie id ul tau, fie numele pe care l ai trecut cand ai facul adresa mail fie un nume ales de cel care te are in lista. Darrrr nu am gasit nici o optiune care sa mi permita sa vad in locul id ului meu pusicutza de ex ci apare id ul meu, nici in consola cu care vb cu altii nici in archive messages. Imi spui si mie te rog frumos cum ai facut tu sa ti apara viper si nu tot id ul? Daca tu zici ca ti ai setat asa inseamna ca stii si s tare curiosaaaaaa! Nu zic ca nu i posibil dar eu nu am gasit optiunea asta . Si daca nu ti mai aduci aminte lol poate ma lamureste si pe mine altcineva.
blue cum
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 10 Oct 2005, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Messenger --> My Profiles --> ........ --> Send As :
Avatar utilizator
SexyAngel
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 09 Sep 2005, 16:44
Localitate: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

blue cum scrie:Messenger --> My Profiles --> ........ --> Send As :
:twisted:
100%dreptate sau..
Exemplu:Ad-->xxxxxx->Dupa ce iti apare in lista dai la contact details si in locul numelui(unde de altfel iti apare id-ul pers respective) stergi si scri ce vrei tu ...Save&Close and voila!
Try and after say to if i`m wrong...
Kisses pusicuto ...miau :twisted:
^_^$$^_^
Avatar utilizator
Pusicutza
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 138
Membru din: 28 Aug 2005, 04:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

U're wrong ! Se scrie "stergi si scrii" cu 2 de i

"Exemplu:Ad-->xxxxxx->Dupa ce iti apare in lista dai la contact details si in locul numelui(unde de altfel iti apare id-ul pers respective) stergi si scri ce vrei tu ...Save&Close and voila!
Try and after say to if i`m wrong..."

Daca tu iti sustii exemplul tot n ai inteles ce vreau sa spun! x lescu iti da add tu dai accept, apoi modifici la contact details si l setezi sa ti apara in lista P**aMica, acelei persoane nu o sa i arate in locul id ului sau numele modificat de tine ci id ul sau, numai tu ai sa vezi numele pe care l ai trecut la contact details in consola . In consola ta , in archive ul tau nu apare decat id ul tau sau, asa cum, si blue_cum a zis si am mentionat si eu intr un post anterior, profil facut la o adresa de mail. Ce vreau sa spun e ca nu aveai cum sa dai copy paste si sa apara "viper", daca nu foloseai un profil sau era scris in word, in nici un caz nu se poate ca in exemplul pe care l ai dat....
Dar daca mi dai exemplul ala clar ca nu poti intelege!
Bineinteles acu o sa zici ca ai folosit profil!
Si ca sa nu mai pierd timpul hai ca te cred!
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

bateti campii offtopic....mai degraba deschideti un post depre yahoo messenger : instalare si utilizare si mai deschideti un post despre copy/paste ca nu iti trebuie un editor de texte sa modifici ce vrei in paste .... o poti face chiar in consola de pe yahoo messenger..... da' ce sa zic si eu ma bucur ca stiti si voi de astea.....
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
Avatar utilizator
Crowley
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 02 Feb 2005, 00:23
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Eu zic ca fata nu minte pentru simplul motiv ca nu ar avea de ce.Sfatul meu este sa incerci cu cineva care se pricepe sa dai de ''glumetz'' si apoi sa dai o bere 2 la niste baietzi bine ''dotati'' fizic sa ii faca o vizita de curtuoazie,asa sa schimbe doua vorbe :twisted:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Pai nu...fata nu minte, binenteles ca nu exista nici o logica sa minta, ea chiar e disperata, eu tot ce am zis e ca acela ce o steseaza nu e hacker, doar ea a facut greseli de "baietelul" a avut putin control. Nici macar cracker nu e...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
crixy69
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 107
Membru din: 03 Iul 2005, 03:04
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

cel mai bine ar fi sa il ignori.. ia-ti o vacanta de 2-3 zile , nu tine calc conectat la net si o sa se sature sa te astepte.
o fi vreun idiot care nu are ce face...
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

normal ca nu minte. Si nici ala nu e hacker! El doar a profitat de neatentia lui SexyAngel si a redirectionat-o spre o pagina falsa de logare pe yahoo. Si eu era sa o patesc. era ceva de genul:

Cod: Selectaţi tot

yahoo.go.ro
si arata identic cu pagina de yahoo. e clar ca daca ma logamparola mea ajungea la cine stie cine...

Si eu l-as ignora pur si simplu pe individ. Si daca imi face publica ocupatia ce?? Doar nu fac ceva rusinos. Daca noi nu ne vom mai ascunde videochat-ul va inceta sa mai fie un subiect tabu
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Consider ca sunt suficiente sfaturi pentru acest topic.
Subiect inchis
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”