Nu pot lua legatura cu cei de la TeamVisionStudio

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Scrie răspuns
JohnnyBravo
Mesaje: 2
Membru din: 09 Sep 2011, 20:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De cate zile studioul de videochat TEAMVISIONSTUDIO nu mai raspunde la telefoane si sunt offline pe toate ID-urile de yahoo messenger. Se stie ca au fost controale in masa in toata tara la studiourile de videochat, deci o varianta ar fi sa fi fost amendati si inchisi. Rog toate modelele care activeaza la TEAMVISIONSTUDIO sa ia parte la acesti topic ca sa incercam impreuna sa aflam ceva concret cat mai repede. Multumesc anticipat!
SoulCams Models Studios wanted
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

JohnnyBravo scrie:De cate zile studioul de videochat TEAMVISIONSTUDIO nu mai raspunde la telefoane si sunt offline pe toate ID-urile de yahoo messenger.!

are locatii in 3 orase, mergi la unul din ele si afli raspunsul, posibil sa fi dispurut asa cum dispar multe "firme" doar e criza, nu? :mrgreen:
Colopdf
Mesaje: 1
Membru din: 10 Sep 2011, 16:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna, sunt si eu model de la TeamVision, s-a afisat un mesaj pe panoul de administrare, va explica acolo ce se intampla. Din cate am inteles au avut niste probleme, de maine sau luni vor reveni
eu lucrez cu ei de 4 ani si am incredere in ei 100% in special ca stiu toata echipa
o zi placuta si nu va faceti griji!
JohnnyBravo
Mesaje: 2
Membru din: 09 Sep 2011, 20:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Colopdf scrie:Buna, sunt si eu model de la TeamVision, s-a afisat un mesaj pe panoul de administrare, va explica acolo ce se intampla. Din cate am inteles au avut niste probleme, de maine sau luni vor reveni
eu lucrez cu ei de 4 ani si am incredere in ei 100% in special ca stiu toata echipa
o zi placuta si nu va faceti griji!

Am citit si eu mesajul acum de pe panoul lor principal...Si eu am avut mereu incredere in ei si chiar ma miram sa dispara in acest mod. Multumesc pentru raspuns.
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”