Cont model MFC Hackuit !!!!

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Încuiat
adorablemyky
Mesaje: 12
Membru din: 07 Mai 2011, 23:38
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna ziua va salut pe toti vizitatorii acestui forum ... ma confrunt cu o foarte mare problema pe myfreecams.com ! Lucrez cu model independent la fel ca si colega mea de apartament .... insa azi dupa ce am facut acel target de 1000 $ respectiv 20 000 tokensi am avut un joc cand am vrut sa ma loghez sa vad daca mi-au fost transferati banii .... conturile noastre au fost sparte ... numai ne merg parolele si la Recover Password zice ca adresa de email pe care am folosito la inregistrarea contului nu poate fi gasita in baza lor de date .... am observat ca si nickname-urile ne-au fost schimbate din AdorableMyky in AborableXXX si khatterina in SlaterinaXXX ... am trimis mailuri peste mailuri la urmatoarele adrese insa fara nici un raspuns : models@myfreecamsmail.com , model@myfreecams.com si members@myfreecamsmail.com ! Va rog sa postati si voi aici daca ati mai intampinat astfel de probleme , daca le-ati rezolvat , cum si in ce fel ... Si bineinteles poate aveti voi adrese de contact a celor de la MFC .. Orice raspuns conteaza !
SoulCams Models Studios wanted
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Din pacate nu prea aveti ce face, trebuie sa insistati cu mail ce include datele voastre,fotografii ,ID card, tot ceea ce se poate pentru a va dovedi identitatea, daca banii au fost transferati in alt cont asta e,nu aveti ce face, singurul lucru care poate fi in vreun fel de ajutor este faptul ca o data ce va restabiliti identitatea MFC va va da datele celui/celei ce a primit banii vostrii,acum sa aveti noroc sa fie din Ro si nu din alta tara,in general sa dovedit ca 99% din conturile sparte/neglijate sunt facute de profitori/hackeri din Ro!, in final o atentionare:

NU DATI NIMANUI datele personale, nick-name, cont,password,etc.
NU TINETI PE PC aceste date
NU LASATI straini ori prieteni pe PC-ul vostru
NU EXISTA termen de hack-uit cont in videochat-ul romanesc, EXISTA INDIFERENTA si CREDULITATE, exista NEPASARE si NEGLIJENTA!!
adorablemyky
Mesaje: 12
Membru din: 07 Mai 2011, 23:38
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Topic closed !!
Încuiat

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”