Ce sa fac in situatia aceasta?

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Scrie răspuns
DITTO25
Mesaje: 16
Membru din: 26 Ian 2009, 18:03
Localitate: NOWHERE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Intra un membru de pe CC in pvt ... dupa un timp ma intreaba daca vreau sa il adaug pe yahoo pentru ca vrea sa vorbeasca cu mine si nu poate pe site . Cum romanii sunt curiosi din fire intr-un tarziu am dat add. Ce credeti .. am dat peste un nenea NIGERIANU' care vroia sa curete ceva carduri pe contul meu si sa facem bara bara :shock: . I-am zis pass fara discutii .
V-i s-a intamplat asta ?
Ar trebui sa il dau in gat la CC?
Astept dezbateri :?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
world2chat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 189
Membru din: 04 Feb 2009, 22:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

normal si corect asa ar fi sa l dai in vileag la cei de la cc . un sfat prietenesc nici sa nu te gandesti la asa ceva , cale de scapare nu exista si te agata mai mult ca sigur . sa nu te lacomesti la mai mult decat faci deocamdata
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

DITTO25 scrie:Intra un membru de pe CC in pvt ... dupa un timp ma intreaba daca vreau sa il adaug pe yahoo pentru ca vrea sa vorbeasca cu mine si nu poate pe site . Cum romanii sunt curiosi din fire intr-un tarziu am dat add. Ce credeti .. am dat peste un nenea NIGERIANU' care vroia sa curete ceva carduri pe contul meu si sa facem bara bara :shock: . I-am zis pass fara discutii .
V-i s-a intamplat asta ?
Ar trebui sa il dau in gat la CC?
Astept dezbateri :?
Viseaza frumos....pe CC nu are nici o sansa...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pai si cum avea el de gand sa curete carduri...ca membrii nu dau informatii personale.
DITTO25
Mesaje: 16
Membru din: 26 Ian 2009, 18:03
Localitate: NOWHERE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Win ... nu inteleg care e treaba cu visatul iar banii de pe privat au fost '' verificati'' deja de CC si nu au fost retrasi .
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Din cate stiu CC este cel mai tare in domeniul fraude , deaia nu au CB , deci nu cred ca poate sa faca nimic .
blue_eyes_4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 116
Membru din: 08 Sep 2009, 17:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nigerienii sunt cunoscuti pentru escrocheriile lor, asa cum sunt si romanii cu pisicutele.
PS: mai toate mail-urile alea in care sunteti anuntati ca ati mostenit/castigat 10000 de miliarde de dolari sau in care vi se propun parteneriate legate de mosteniri sunt trimise din nigeria. SI ar fi bine sa il dai in vileag, tocmai pentru ca cine stie, poate pe viitor iti salvezi proprii bani.
bunicutanuta
Mesaje: 4
Membru din: 18 Apr 2010, 05:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu zic simplu: noi sa fim sanatosi.
Avatar utilizator
OneSecret
Mesaje: 35
Membru din: 24 Sep 2010, 18:22
Localitate: One(top)Secret, Romania
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0
Contact:

De stat pe site si nu pe yahoo, ca nu se stie niciodata ce ....nigerian apare 8)
Sweet taste of freedom!
Avatar utilizator
Bishop.
Mesaje: 19
Membru din: 26 Iul 2011, 08:41
Localitate: Brasov
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times
Contact:

eu cred ca cel mai bine e sa nu imparti nimic cu nimeni . nici macar numele tau adevarat .
poti sa pastrezi totul real si prin anumite "minciuni"
am avut o colega ce spune efectiv toate intamplarile din viata ei , ultima oara cand am vorbit cu ea ....
era in Franta la membrul cu care vorbea .
n'am mai vorbit cu e de atunci . poate o duce bine sau poate.....stiti voi .
in orice caz e bine sa ti efectiv toate detaliile tale pentru tine.
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”