ATENTIE!!!! CUPLU MIGRATOR PUS PE TZEPE

Discuții despre diferite tipuri de fraudă în Industria Adult și activitatatea de videochat; fraudă cam siteuri, fraudă Vizitatori, Clienți, Modele, Studio-uri, Agenții Onlyfans și așa mai departe! ✋🚫🛑⛔🏛️
Scrie răspuns
morpheus
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 153
Membru din: 21 Mar 2006, 02:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

catre toti administratorii de avc...desi pt multi s-ar putea sa fie intutil...nu stiu daca se mai gasesc fraieri ca mine in domeniu :D

oricum, pentru orice eventualitate, vreau sa previn pe toata lumea (in special bucurestiul si constanta) despre un cuplu (numele lui este

Cod: Selectaţi tot

[modificat de Admin]
, numele ei este

Cod: Selectaţi tot

[modificat de Admin]
) cu care ar fi bine sa evitati sa lucrati. Cand i-am angajat eu nu aveau nici un chior. Le-am inchiriat un apartament unde sa stea, le-am dat bani sa traiasca, le-am dat de imbracat ca nici asta nu aveau, le-am dat chiar si un telefon mobil ca sa poata oamenii comunica oricand. Toata suma s-a ridicat la vreo 14.000.000. Cand a venit ziua de plata, oricum nici nu aveam de unde sa le opresc toti banii pe care li i-am dat, pt. ca nici de lucru nu s-au tinut serios, asa ca am zis ca le opresc numai jumatate si le-am dat restul. A doua zi ...surpriza...am gasit apartamentul gol (gol golut chiar) si m-am mai trezit si cu doua mesaje smechere de la ei, de-a dreptul triumfatoare as putea zice, impanate cu tot felul de "vorbe intelepte" specifice romanului. :D .
Si-atata cu ei.
Cine e dispus sa ii angajeze sa imi dea un pm...le dau eu nr. de tel. unde sa-i sune..
:evil:
Scrie răspuns

Înapoi la “Fraude în domeniul Adult”