Este posibil sa conectez un Canon EOS 350d la laptop?

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
FreyaLove69
Mesaje: 13
Membru din: 04 Aug 2009, 23:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Rog cei cu experienta in domeniul tehnic sa ma ajute si pe mine putin!
Deoarece lucrez doar de pe camul de la laptop care este destul de greu, ma intrebam daca exista vreo posibilitate sa conectez un Canon Eos 350d prin ceva aparat de captura??? nu stiu, poate vorbesc aiureli dar ar fi o solutie pt mine in momentul de fata! Daca nu il scot la vanzare si iau o camera de contravaloarea lui! Ce ziceti?
SoulCams Models Studios wanted
HDK
User Activ
User Activ
Mesaje: 302
Membru din: 20 Mai 2009, 22:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pai din cate am vazut are doar iesire USB deci nu il poti conecta la placa sau tv-tuner + ca nu are telecomanda + ca e aparat foto nu video camera etc etc etc.......

Daca te hotarasti sa-l vinzi da-mi un PM sau scrie aici ( ma int ptr foto ), sa spui si pret etc

Bafta
FreyaLove69
Mesaje: 13
Membru din: 04 Aug 2009, 23:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

HDK scrie:Pai din cate am vazut are doar iesire USB
Daca te hotarasti sa-l vinzi da-mi un PM sau scrie aici ( ma int ptr foto ), sa spui si pret etc

Bafta
Are si iesire video dar nu stiu daca se poate asa ceva, de aceea intrebam.
Prefer varianta de a-l vinde pt ca am nevoie totusi de o camera. Pretul este de 1400 lei kittul usor negociabil.
- Body Canon Eos 350D
- obiectiv 18-55 mm
- 2 baterii + incarcator
- filtru Vivitar Haze
- card memorie CF 2GB
O zi buna la toata lumea!
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”