Probleme tv tuner pinnacle 100e

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
kenzoo252004
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 18 Ian 2007, 15:33
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am si eu o problema cu un tv tunner pinnacle 100e...lam instalat in calculator a functionat am iesit cu el pe sesiuni,cu o camera sony ,a mers ok,am terminat treaba am inchis calculatorul si a 2-a zi cand lam deschis nu a mai mers deloc sa ies cu ea...nu mai captura nu mai iesea deloc ...are cineva idee de la ce poate fi?...
SoulCams Models Studios wanted
BlueEyes85
Mesaje: 4
Membru din: 17 Iun 2009, 22:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara. Aceeasi problema o am si eu to cu Pinnacle 100E. A mers doua zile, ieri nu a mai mers, am dezinstalat driverul, a mers din nou, azi nu a mai mers, am luat-o din nou de la capat cu dezinstalare-instalare drivere si degeaba. Sa fie problema de soft de la Pinnacle? Poate ne ajuta si pe noi cineva cu un raspuns. Multumesc anticipat.
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”