Ce se intampla cu traficul pe streamray???

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
grumette40
User Activ
User Activ
Mesaje: 250
Membru din: 23 Oct 2004, 02:20
Localitate: nowhere
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Deci acum cateva zile traficul era perfect ok, insa de 3 zile traficul e aproape inexistent.
De abia imi intra un freeloader la 10 minute daca am noroc.
Lucrez de aproape 1 an de zile pe acest site si nu am mai vazut asa ceva.
Ok, e criza, alea alea insa cum e posibil sa se treaca brusc de la un trafic perfect normal la apropae 0 ???
Membrii fideli spun ca nu intampina dificultati in a se loga la sesiunea mea.
Nu sunt o frumusete, nu am facut niciodata sume extraordinare pe streamray insa nu gasesc normal ce se intampla.
Are vreo legatura cu programul de bounty sau se intampla ceva ce eu nu sesizez??
Am scris si mail la suport sa vad ce-mi raspund...
Se mai afla cineva in situatia mea sau are cineva vreo explicatie in legatura cu ce mi se intampla??
Mentionez ca nu am schimbat nimic cu privire le profilul meu, poze sau altceva.
Mersi
SoulCams Models Studios wanted
sensualgirl
User Junior
User Junior
Mesaje: 98
Membru din: 14 Ian 2008, 07:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Explicatie nu gasesc nici eu, dar de cateva zile mi se intampla la fel. Nici nu am stat online ff mult pe streamray, dar de cand au schimbat regulile de la asezarea in lista...e dezastru. daca acum ceva timp eram in primele 10 listata, acum sunt listata de la 30 mai jos...le-am trimis email dar degeaba, chiar nu imi dau seama dupa ce criterii listeaza fetele.
si e normal sa scada castigurile cu cat esti mai jos in lista. ..
Avatar utilizator
grumette40
User Activ
User Activ
Mesaje: 250
Membru din: 23 Oct 2004, 02:20
Localitate: nowhere
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu sunt cam pe aceeasi pozitie in lista ca intotdeauna.
Deci asta nu ar fi o explicatie in cazul meu.
Avatar utilizator
rebeka
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 173
Membru din: 12 Iul 2005, 20:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Da este adevarat ca nu mai este acelasi trafic,mem sunt mai putini parca,nici freeloaderi nu mai exista :o .Nu stiu ce sa zic,cred ca regurile lor de asezare mai noi sunt de vina
Sper sa isi revina!!! :D
Bafta
rebeka
Avatar utilizator
FeuiLiquide
User Activ
User Activ
Mesaje: 263
Membru din: 04 Mai 2008, 17:02
Localitate: Im one wih the wind
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pe StreamRay, once in a while, schimba asezarea in lista dupa desimea privatelor pe care le ai. Cu cat ai privateuir mai des, cu atat te ridici sau te tin ei in topul paginii. Din sursa sigura iti spun ca acum vreo luna(parca) cand au schimbat listarea, au facut-o ca sa mai aduca si alte modele in fata, nu doar alea superpopulare, sau cu multe private-uri sau cu multi fani. A fost o idee( mai buna sau mai putin buna:P) de-a lor de a mai promova si altceva, pentru diversificare.
Opinions are like assholes; everybody's got one.

http://www.youtube.com/watch?v=MFSm5_4afro&feature=related
dnk
Mesaje: 21
Membru din: 19 Aug 2009, 23:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cam asa ceva este acum 21 august 2009
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”