Problema cu Sunetul pe livejasmin,soft: BetaPro

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
desirenick
Mesaje: 9
Membru din: 16 Dec 2008, 10:58
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am si eu o problema ...lucrez pe livejasmin cu softul BETAPRO de cand sa infiintat...nu am avut niciodata nici o problema cu el..dar de 2 saptamani imi pierd sunetul cand imi intra membrii in privat...in free chat totul e ok ma aude toata lumea bine nu am nici o problema...am vb cu adminii si spun k problemele sunt de la mine...hmmm...am reinstalat calc, am schimbat camera si totul e la fel...eu ma indoiesc ca este de la mine problema atat cat ei ma aud in free iar cand intra in pvt audio este off....are cineva probleme asemanatoare sau vreo idee ce anume ar putea bloca sunetul in pvt...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sry nu am timp sa-ti scriu mai mult, Dar vreau sa-ti aduc la cunostinta ca Livejasmin,
foloseste De cateva luni un soft mai bun: "Optimum"

Pt a evita bataile de cap foloseste Optimum :wink:
Succes
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”