Logitech pro 9000 sau logitech QuickCam Sphere AF

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
studyo_laura
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 31 Oct 2007, 20:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

va cer si eu o parere: care din aceste doua camere le recomadati : logitech pro 9000 sau logitech QuickCam Sphere AF
www.universaltalk.ro & www.virtualtalk.eu
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
FeuiLiquide
User Activ
User Activ
Mesaje: 263
Membru din: 04 Mai 2008, 17:02
Localitate: Im one wih the wind
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Avatar utilizator
Anna21
User Activ
User Activ
Mesaje: 216
Membru din: 18 Oct 2006, 17:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

studyo_laura scrie:va cer si eu o parere: care din aceste doua camere le recomadati : logitech pro 9000 sau logitech QuickCam Sphere AF




Logitech pro 9000
Avatar utilizator
studyo_laura
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 31 Oct 2007, 20:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

din cate am vazut pe linkul de pe forum pe Locul I Logitech Pro 5000. dar Logitech QuickCam Sphere AF a incercat cineva? eu am incercat logitech pro 9000 cat de cat sunt multumit..dar as vrea altceva..poate o camera video...care ar da o calitate mai buna ca aceste camere web.. Logitech QuickCam Sphere AF costa in jurul a 450 ron. camere video mai ieftine am vazut ceva de la panasonic care au functia webcam...
www.universaltalk.ro & www.virtualtalk.eu
Avatar utilizator
adina29
User Activ
User Activ
Mesaje: 317
Membru din: 15 Aug 2007, 16:58
Localitate: braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Daca ai Logitech pro 9000 si upload de peste 2MB se vede super ! Eu asa ceva folosesc si nu am de ce sa ma plang
Avatar utilizator
studyo_laura
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 31 Oct 2007, 20:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

viteza de upload este ff buna am net abonament bussines de 20 mb/s testat este in medie 12 download si 8-9 upload.
www.universaltalk.ro & www.virtualtalk.eu
respect
VIP
VIP
Mesaje: 255
Membru din: 06 Iun 2005, 11:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Logitech pro 9000
Avatar utilizator
Anna21
User Activ
User Activ
Mesaje: 216
Membru din: 18 Oct 2006, 17:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

studyo_laura scrie:din cate am vazut pe linkul de pe forum pe Locul I Logitech Pro 5000. dar Logitech QuickCam Sphere AF a incercat cineva? eu am incercat logitech pro 9000 cat de cat sunt multumit..dar as vrea altceva..poate o camera video...care ar da o calitate mai buna ca aceste camere web.. Logitech QuickCam Sphere AF costa in jurul a 450 ron. camere video mai ieftine am vazut ceva de la panasonic care au functia webcam...
eu am logitech QuickCam Sphere dar nu te sfatuiesc sa o cumperi . daca vrei ceva mai bun ca logitech pro 9000 incearca sony avi ...
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”