Intrebare pentru modelele de pe webcams

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
FeuiLiquide
User Activ
User Activ
Mesaje: 263
Membru din: 04 Mai 2008, 17:02
Localitate: Im one wih the wind
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vi se intampla sa fiti deconectate de catre server? Cat de des? In ultimele zile , nu dupa nici un minut de la logare in free chat (bineinteles) sunt deconectata. Repet logarea de vreo 15 ori si mi se intampla incontinuu. Am updatat flahs player, scanat PC, registry cleaner, etc si nimic. Iar ei..raspund la Pasti si la Craciun ! !

Noroc si energie la toti.
SoulCams Models Studios wanted
bubulinaxox
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 146
Membru din: 08 Iul 2007, 11:09
Localitate: usa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu am stat azi un pic si nu m-am deconectat deloc...sa nu fie internetul tau,trimite mail la site dar raspund de craciun astia
Avatar utilizator
FeuiLiquide
User Activ
User Activ
Mesaje: 263
Membru din: 04 Mai 2008, 17:02
Localitate: Im one wih the wind
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lol
Nici un email. Ii sun direct si fac si teste.:D
Nu cred ca e de la ei, ca merge perfect pe alte alea.
Mersi.
Avatar utilizator
adina29
User Activ
User Activ
Mesaje: 317
Membru din: 15 Aug 2007, 16:58
Localitate: braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nu, nu mi s-a intamplat pana acum nici macar o data si stau online 4-5 ore pe zi. Doar e situl asta ti se intampla?
Avatar utilizator
adina29
User Activ
User Activ
Mesaje: 317
Membru din: 15 Aug 2007, 16:58
Localitate: braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am vrut sa te intreb: Doar pe situl asta ti se intampla sau mai ai si la altele aceeasi problema?
Avatar utilizator
FeuiLiquide
User Activ
User Activ
Mesaje: 263
Membru din: 04 Mai 2008, 17:02
Localitate: Im one wih the wind
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pai nu am mai incercat decat imlive putin, dar nu sunt activa acolo. Desi am 5 stele si profilul bine pus la punct, intra din an in Paste cineva , deci nu e relevanta verificarea. Iar pe Stream, a fost defect contulk. Mi l-a facut ieri , insa pana maine poimaine am o groaza de treburi si nu o sa dau broadcast.
Am mai avut si in trecut deconectari de la server, foarte rar, insa acum ultima noapte, TOATA NOAPTEA ma deconecta IMEDIAt ce ma logam!!!

Mersi Ad..
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”