Nu pot scote banii de pe epass!!

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
dimmutza
Mesaje: 4
Membru din: 25 Aug 2008, 20:41
Localitate: iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

va rog ajutati-ma si pe mine ce pot sa fac ca nu mai pot scoate banii de pe epass imi apar in cont cu -(minus) si nu am reusit sa scot nimic am incercat la 3 bancomate si tot nimic...am dat mail la epass dar nu am primit raspuns...ce ar trebui sa fac?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
adina29
User Activ
User Activ
Mesaje: 317
Membru din: 15 Aug 2007, 16:58
Localitate: braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cred ca e o problema de la ei ceva. Eu am 2 carduri de Epassporte si am aceeasi problema ca si tine. Tot ceea ce poti face este sa le trimiti mesaj si sa astepti.
Avatar utilizator
unknown23
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 23 Mar 2007, 18:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si eu am vrut sa transfer bani de pe cardul meu .....pe contul epass....si site'ul imi tot zicea ca datele bancii is incorecte...cand ma duc si verific cardul...zburasera din cont 100 de euro....si culmea.... banii s'au oprit la jumate!! adika undeva in aer ...ca epassporte zice ca banca e de vina...ma duc la banca zice ca epassporte e de vina ca nu accepta ei paymentu....
deci...???
k banii s'au dus....contul de epass nu e activat... n'am rezolvat nimik...
danyepz
Mesaje: 37
Membru din: 04 Noi 2007, 13:39
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

si eu am -1000...sunati la epassporte si in 24 de ore se rezolva...+ 13103012001 cam in 20 minute de stat la telefon...folositi rds 8 centi pe min in usa,bafta
Avatar utilizator
adina29
User Activ
User Activ
Mesaje: 317
Membru din: 15 Aug 2007, 16:58
Localitate: braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am rezolvat cu banii care imi apareau in pending. Am trimis mesaj la Epassporte si in mai putin de 24 de ore s-a rezolvat.
Bafta acolo!
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

mie nu mi-a disparut nici un cent, doar ca vreo 2 zile nu m-am putut atinge de bani sub nici o forma. So... bani erau cand intram p cont , dar cand vroiam sa scot sau sa platesc cu cardul,imi dadea eroare. le-am dat maill si azi s-a rezolvat.

Bafta acolo.
Avatar utilizator
dimmutza
Mesaje: 4
Membru din: 25 Aug 2008, 20:41
Localitate: iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am rezolvat problema sunand la ei si in 2 ore mi-ai intrat banii in cont
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”