Nu pot sa deschid simultan mai multe conturi!

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Încuiat
inger_demon
Mesaje: 15
Membru din: 16 Oct 2008, 22:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SALUTARE...AM SI EU NISTE INTREBARI:
sunt performer pe livejasmine....mi-am facut conturi si pe ifriends si imlive...problema este ca nu pot sa deschid simultan mai multe conturi cu camsplit....pentru ca nu-mi mai merge lj...sau imlive.....care e politica livejasminului?te forteaza oarecum sa lucrezi numai pentru site-ul lor? ce program trebuie sa instalez ca sa pot sa lucrez simultan pe mai multe siteuri?multumesc pentru atentia acordata si sper sa primesc ajutor...anyway...sunt noua aici..asha ca nu prea stiu cum functioneaza.....

p.s.nu sunt blonda naturala...doar ca ma descurc mai greu la partea tehnica....:)


multam fain...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
adina29
User Activ
User Activ
Mesaje: 317
Membru din: 15 Aug 2007, 16:58
Localitate: braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna si bine ai venit pe forum !
Incearca SuperWebcam sau Splitcam si vezi ce rezultate obtii. Nici unul din aceste situri nu cer exclusivitate asa ca totul ar trebui sa mearga bine.
Succes!
inger_demon
Mesaje: 15
Membru din: 16 Oct 2008, 22:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multam fain..am incercat si cu superweb si cu spilt cam...im live nu merge....
pitegus
Mesaje: 31
Membru din: 20 Mar 2007, 15:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna! In spatiul in care ar trebui sa iti apara camera web, da click dreapta umbla la butoanele de acolo si alege ca sursa soft-ul de split. Da-i save configuratiei. Mult succes!
Videochat de acasa. www.wechatgood.com
http://registration.livejasmin.com/i...s_ggstudio2006
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Topic inchis la cererea initiatorului
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Discutii Tehnice”