Imi apar nr si litere - camera JVC!

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
alexxxa
Mesaje: 2
Membru din: 12 Sep 2008, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am primit o camera jvc,pot face poze, pot sa filmez,e ok totul , dar problema mea e ca atunci cand o bag in pc ceva nu e ok apar tot felul de nr si litere pe imagine si nu am reusit sa gasesc in meniu cum sa le scot , sper sa ma ajutati merci mult
SoulCams Models Studios wanted
tempest20009
Mesaje: 21
Membru din: 05 Sep 2008, 12:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ! ce model de camera este exact ? Cum o conectezi la pc ? (usb...firewire...un tuner...). Acele litere si cifre apar si pe displayul camerei ?
Una Din posibilitati era sa iti apara atat pe display-ul camerei cat si pe pc setarile afisate pe display-ul camerei. Asta ar fi cea mai sipla varianta, si atunci tot ce ar trebui facut ar fi sa gasesti setarile pt display din meniu si sa le dezactivezi pe iesirea camerei pe care o folosesti.
Mai multe detalii probabil ar ajuta pe cei ce citesc acest thread sa vina cu solutii cat mai bune.
Bafta si spor la treaba !
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”