Am o problema legata de fotografii!

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
BABY
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 116
Membru din: 25 Sep 2005, 05:53
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cine ma poate ajuta,am un aparat foto digital si am facut cu el fotografii,claritate totul ok,acum vine problema,fotografiile sunt de 2M si cand am vrut sa le fac upload pe site-uri ies groaznic de neclare,am folosit spliterul,am incercat si din camera,le-am schimbat rezolutia de la 2 M le-am trecut in VGA..ce ma sfatuiti sa fac ..sa am parte de calitatea care sa nu se piarda cand pun pozele pe site ? cu multumiri !toate bune si multi $$$ tuturor
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

incearca sa mai un pic mai multe detalii te rog, pe se site-uri ai vrut sa le pui si cum... prin split?

succes acolo sper sa se rezolve:)
Imagine
Avatar utilizator
bunny_yammi
User Activ
User Activ
Mesaje: 301
Membru din: 18 Mar 2007, 13:57
Localitate: Hadano
Has thanked: 0
Been thanked: 0

incearca picassa
The only place where dreams are impossible
is in your own mind !
Avatar utilizator
BABY
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 116
Membru din: 25 Sep 2005, 05:53
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am incercat cu superwebcam-ul,in mod normal folosesc dvdriver,dar nu am gasit posibilitatea de a deschide fotografiile prin el.Multumesc pt ajutor ,o sa incerc cu picassa..nu stiu exact ce-i cu el,dar il caut pe google sa vad ce si cum .Multumesc si toate bune !
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”