Probleme camera samsung - conectare firewire

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
bikerboy_r1
Mesaje: 5
Membru din: 25 Iun 2008, 10:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salutare.sunt nou pe acest forum si am nevoie de ajutor.am cumparat o camera video samsung sa o folosesc ca web si pot sa spun ca merge dar pe site cand ma misc se vad dungulite or se misca in reluare.tin sa mentionez k am placa de captura si cablu fireware,pe care le-am cumprata impreuna.
Va rog ajutati-ma k nu stiu cum sa o fac sau ce trebuie sa cumpar sa se vada normal pe site.multumesc si sper sa imi raspunda cineva.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

bikerboy_r1 scrie:salutare.sunt nou pe acest forum si am nevoie de ajutor.am cumparat o camera video samsung sa o folosesc ca web si pot sa spun ca merge dar pe site cand ma misc se vad dungulite or se misca in reluare.tin sa mentionez k am placa de captura si cablu fireware,pe care le-am cumprata impreuna.
Va rog ajutati-ma k nu stiu cum sa o fac sau ce trebuie sa cumpar sa se vada normal pe site.multumesc si sper sa imi raspunda cineva.
hai ca iti raspund eu..si vreau sa iti spun un bun venit in randurile noastre....
deci firewire nu ete indicat sa folosesti pt aceasta activitate... e de preferat o conectare cu s-video sau Rca, daca placa ta nu are asa ceva...cauta una care are sau un tv-tuner aceeasi treaba.,....

citeste in sectiunea http://www.adultvideochat.ro/forum_ro/d ... -vf29.html pe cei care au mai avut probleme tehnice si incearca sa vezi ce au facut ei.... sa o rezolve ce sfaturi au primit... daca faci ce e spus pe acolo si nu merge revin-o cu o intrebare:)

succes
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”