Ce trebuie sa fac sa finalizez contul epass?

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
trainer4u
Mesaje: 14
Membru din: 23 Iun 2008, 21:06
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mi am facut cont la epassporte,si acum zice ceva cum ar trebuii sa trimit 5$ de pe alt conet ca sa se finalizeze inscrierea...ma ajuta cineva cu detealii ce trebuie sa fac acum? ms
you never had a friend like me
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

. dai respectivul cont Epass. la site ca modalitate de plata... si cand are loc primul transfer de $$$$ iti retine automat cei 5 $ si ai sa iti poti comanda Cardul.
Cat despre transferuri intre conturi... romania e una din tarile cu Account Limitat, ....
Imagine
trainer4u
Mesaje: 14
Membru din: 23 Iun 2008, 21:06
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

joesancez scrie:. dai respectivul cont Epass. la site ca modalitate de plata... si cand are loc primul transfer de $$$$ iti retine automat cei 5 $ si ai sa iti poti comanda Cardul.
Cat despre transferuri intre conturi... romania e una din tarile cu Account Limitat, ....
ms mult,am inteles
you never had a friend like me
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”