Probleme xlovecam!

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
bunny_yammi
User Activ
User Activ
Mesaje: 301
Membru din: 18 Mar 2007, 13:57
Localitate: Hadano
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna!

de cateva zile tot am probleme cu xlove-ul. ma deconecteaza, fie in free sau in prv....si apoi imi apare server busy.este de la conexiune? sau de la ce? si mi se blocheaza si butoanele de bannish si disconect...pfff.
vreau sa stiu daca mi se intampla numai mie sau e o problema a site-ului.




ps. am vrut sa pun si un printscreen, dar nush cum.
The only place where dreams are impossible
is in your own mind !
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
moni
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 17 Mar 2007, 14:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna.

si la mine este la fel de cateva zile sa nu vb de 2 membri care raman la free chat si aia fara bani . Sper sa isi revina .pupici
Avatar utilizator
SweetAngel
User Activ
User Activ
Mesaje: 312
Membru din: 06 Mar 2008, 12:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bunny_yammi scrie:buna!

de cateva zile tot am probleme cu xlove-ul. ma deconecteaza, fie in free sau in prv....si apoi imi apare server busy.este de la conexiune? sau de la ce? si mi se blocheaza si butoanele de bannish si disconect...pfff.
vreau sa stiu daca mi se intampla numai mie sau e o problema a site-ului.




ps. am vrut sa pun si un printscreen, dar nush cum.
si mie mi se intampla le fel...mai mult de 2-3 min nu fac pt ca ii da afara si vine de 5-6 ori acelasi membru...asta e..numai prb prb....numai zik ca traficul nu stiu unde este...am la pag 1 ...2-3 albi....merge super nashpa...
carolina
Mesaje: 11
Membru din: 12 Apr 2008, 18:55
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

salut fetelor. aceeasi problema si la mine.. eu am renuntat la site de cateva zile , la cat de rau mergea nici nu mai aveam chef sa intru. sunt site-uri destule pe care putem face bani . va pup . spor la banuti.
Avatar utilizator
SweetAngel
User Activ
User Activ
Mesaje: 312
Membru din: 06 Mar 2008, 12:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ASTAZI AM AVUT 65 DE PVTURI DE 1 MIN...VA VINE SA CREDETI?....NU ARATA PE NICI UNU LA PV, II DECONECTA ....:(...MERGE DE KKT...
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”