Sony evi d100 si tv tnnerul!

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
CoolCat
Mesaje: 16
Membru din: 15 Mai 2006, 15:31
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am un sOny evi d100 nu l am instalat ink dar as vrea sa stiu ce tv tunne ar fi cel mai potrivit pt aceasta camera...am inteles k pinnacle extern gen 100e e bun...voi ce folositi sau c parere aveti ?(am deja n tv tunner intern kworld kre merge bn c u un handycam sony dcr24)oare va merge bn si cu evi d 100?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Zupern
User Activ
User Activ
Mesaje: 226
Membru din: 07 Mai 2006, 09:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cat iti ia oare sa aflii TU dc merge cu tv tunerul pe care-l ai deja???? Legat de alte branduri, mie imi mergea si cu VC 100XP Leadteck (nu se mai fabrica) si Pinnacle 55e.. In cazul meu Sony Evi D-70
[url=Http://www.adult-webmaster-program.com/ro][img]http://www.adult-webmaster-program.com/logo/1.jpg[/img][/url]
[url=Http://www.cosmetica-naturala.com/ro][img]http://www.cosmetica-naturala.com/banere/logo-avc.png[/img][/url]
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

CoolCat scrie:am un sOny evi d100 nu l am instalat ink dar as vrea sa stiu ce tv tunne ar fi cel mai potrivit pt aceasta camera...am inteles k pinnacle extern gen 100e e bun...voi ce folositi sau c parere aveti ?(am deja n tv tunner intern kworld kre merge bn c u un handycam sony dcr24)oare va merge bn si cu evi d 100?
Daca tvtunerul merge ok, orice camera care se poate conecta la el va functiona. Tvtunerul de la pinnacle, model 100e este bun, alte modele testate care merg bine 50e , 55e ... dar nu se mai produc...daca vrei sa achizionezi unul.. e bine sa te grabesti.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
Maddy
User Activ
User Activ
Mesaje: 238
Membru din: 28 Sep 2005, 13:51
Localitate: Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Au si mirror image tunerele astea ?
Avatar utilizator
CoolCat
Mesaje: 16
Membru din: 15 Mai 2006, 15:31
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ms mult Sad...tocmai am luat un 55e o sa l testez in seara asta..:D
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Maddy scrie:Au si mirror image tunerele astea ?
Da, au si mirror image modelele citate mai sus
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

CoolCat scrie:ms mult Sad...tocmai am luat un 55e o sa l testez in seara asta..:D
Nu ai pentru ce... spor la treaba.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
capsunica
Mesaje: 42
Membru din: 01 Apr 2008, 10:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Trebuia sa iau si eu una de la cineva din bucuresti dar nu mai am nr lui.Ma poti ajuta?
buna.sunt o fata frumusica si dragutza ca o capsunica:))
Avatar utilizator
geovi24
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 15 Apr 2008, 14:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut..ma poate ajuta cineva.....am o camera video Sony Handycam DCR- SR32 ..cum as putea sa o folosesc pe post de web? mersi
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

geovi24 scrie:Salut..ma poate ajuta cineva.....am o camera video Sony Handycam DCR- SR32 ..cum as putea sa o folosesc pe post de web? mersi
Daca citesti un pic cu atentie ce e scris mai sus ai sa realizezi..vezi ca se vrb ceva de camere si de tv-tunere si de placi de captura pune si tu cap la cap si o sa fie totul oky:)
nu multumi ca nu ai pt he he
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”