Problema de conectare la adultwork!

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
marryxxx
Mesaje: 2
Membru din: 08 Apr 2008, 06:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Server Status : Connecting to Gateway on Port 4000, wait...
Server Status : Username is already in use
Server Status : Connecting to Gateway on Port 80, wait...
Server Status : Username is already in use
Server Status : Cannot connect to server

primesc mesajul asta... si am toate setariel corecte... please help.
SoulCams Models Studios wanted
marryxxx
Mesaje: 2
Membru din: 08 Apr 2008, 06:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am rezolat-o.... :D change nick..... intrebarea mea e urmatoarea... situl asta are free sau nu? mentionez ca folosesc softul "justcamit"... am avut un membru care a stat 3-4 minute... faza e ca nu imi arata nimic la castiguri, chat sesion, etc..... se afiseaza castigurile later ? explicati-mi si mie pls...
Avatar utilizator
SweetCooky
Mesaje: 15
Membru din: 24 Apr 2008, 22:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Are free, banii ar trebui sa apara imediat, daca nu au aparut inseamna k ai facut show in free. Cand intra in show apare o casutza xxx wants to enter group chat sau private chat, trebuie sa accepti. Sunt setari, poti sa ai free sau nu, la My Details -Edit Profile - Profile Details - pe la mijlocul paginii unde setezi preturile pt booking ai Edit DirectCam Settings. Banii dupa un show iti apar la cand apesi direct p butonul my details, dar poti sa le vezi si la My Details - Credits -Credits Statement
Spor la treaba
Avatar utilizator
night_guy
Mesaje: 39
Membru din: 11 Mar 2007, 05:24
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna marry , am si eu aceeasi problema .. la ce anume te referi cand ai spus "change nick"
carpe diem
Avatar utilizator
XtremeStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 15 Aug 2008, 20:20
Localitate: Iasi, Pascani
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

lol sa`ti schimbi nick adik numele tau care la`i inragistrat ... (sau cu care te loghezi )
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”