BetaPro-"Hooking Dll Error" nu mai suport.

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Tenye
Mesaje: 26
Membru din: 17 Ian 2008, 16:37
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut tuturor.Cand deschid betapro imi da eroarea asta "hoocking dll error" si inca una,imi apare o iconita pe desktop "graphlog.txt" si asta se intampla cu orice varianta de betapro as lua.le-am incercat pe toate .Am un logitech quick cam pro 4000 ,am instalat driverele pt camera din nou..tot imi apar erorile astea doua.Stie cineva ce ar trebui sa fac in situatia asta in afara de a a-mi vede de treaba sau a ma angaja ca portar cu simtu raspunderii...
:-)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Salut Tenye,

Am intalnit si eu problema asta de cateva ori, dar nu facea la permanenta, se intampla de cateva ori pe tura de lucru.. si de obicei atunci cand se inchidea softul si se deschidea prea repede dupa.
Multe modele au obiceiul asta sa inchida softul dupa cateva minute de lucru.. si sa il deschida iar imediat dupa ce l-au inchis... ca sa apara in prima pagina.
Nu am studiat problema.. dar cred ca daca lasi un interval de 20-30 de secunde intre inchidere si deschidere.. s-ar putea sa nu iti mai apara eroarea respectiva asa des.
Am cautat pe net dupa eroarea respectiva... si se vorbea pe un forum s-ar putea sa aiba legura cu creearea unor fisiere in TEMP (din local settings)... ai putea incerca sa golesti si fisierul temp din local settings.. habar nu am daca ajuta... dar e bine sa incerci.
La calculatoarele unde mai facea figuri.. din astea cu erori.. eu dadeam disable la visual styles (click dreapta pe program >properties > compability >bifezi disable visual themes ... si nu mai apareau erori.. la fel nu vad legatura.. dar chestia asta a ajutat.
Fisierele alea text (loguri cred ca sunt) le poti sterge... poate ajuta si asta.

Incearca ce am zis eu.. si spune-mi daca mai face figuri... incearca sa imi dai mai multe detalii.. si incerc sa ma informez si eu mai mult .. sa gasim explicatie si apoi solutia.

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
Tenye
Mesaje: 26
Membru din: 17 Ian 2008, 16:37
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am facut exact ce mi-ai spus,nu mai imi da eroarea aia cu "hooking dll error" doar cea cu grphlog.txt. dar oricum nu influenteaza cu nimic viteza sau imgainea pe site,e bine acum. merci ina odata si.bafta....
:-)
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”