Forumul a fost picat si la voi?

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Salut, a fost picat acest forum (adultvideochat.ro) si la voi? Ce s-a intamplat? Am crezut ca s-a inchis asa subit si m-am intristat oarecum, alternativele sunt slabute rau cel putin pe partea de limba romana. Ar fi de apreciat pe viitor daca s-ar anunta prin mail in cazul in care forumul va fi picat sau se va inchide ca sa stim si noi ce si cum, scuze daca s-a anuntat dar eu am verificat si nu am primit nici un anunt de genul asta.
Ok, sa aveti o seara buna.
:slightly_smiling_face:
SoulCams Models Studios wanted
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Nevermind, dilema irelevanta, daca nu am primit nici un raspuns, nici macar de la admin. Se poate sterge?
:D
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Nu il sterg, a fost picat ca am uitat sa platesc domeniul, si eu nebun... l-am platit acum pe 3 ani, poate data viitoare o sa imi verific emailul mai des. Pup Memsy
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

OMG- si eu m-am speriat -
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

':) ':) ':) ':)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”