Camere Logitech configurare pentru mai multe site-uri

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
alexuzutu2004
Mesaje: 4
Membru din: 04 Ian 2022, 15:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am o mica problema am 7 webcameuri Logitech și vreau să le folosesc pe 4 site cum le configurez sa le fac sa meargă pe 4 site urî repet sunt la inceput ce aplicați trebuie sa instalez doar explicațimi cum le configurez pe 4 site să meargă am nevoie de un rsp urgent
SoulCams Models Studios wanted
FloranceLoveS
Mesaje: 2
Membru din: 05 Ian 2022, 07:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

O cameră este suficientă pentru 4 site-uri, de ce ați cumpărat 7 camere? Lucrezi prin OBS?
alexuzutu2004
Mesaje: 4
Membru din: 04 Ian 2022, 15:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

FloranceLoveS scrie: 05 Ian 2022, 19:54 O cameră este suficientă pentru 4 site-uri, de ce ați cumpărat 7 camere? Lucrezi prin OBS?
da prin obs dar ca incepator ce aplicati miar trebui sa fac video chat o lista cu ce imi trebuie ca sunt la inceput
Melissa
Mesaje: 4
Membru din: 17 Ian 2022, 07:43
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Poți să-mi trimiți o fotografie a scenelor ca să te pot ajuta? Câte scene aveți în obs sau păstrați fiecare scenă separat?
Tara
Mesaje: 5
Membru din: 19 Ian 2022, 06:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Puteți genera camere în link-uri prin intermediul site-ului și le puteți adăuga la OBS separat prin fila browserului din OBS, mi se pare mult mai ușor în acest fel. Și există și efecte care pot fi aplicate.
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”