Video feed lj

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
bellydancerx
Mesaje: 18
Membru din: 27 Noi 2019, 21:44
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

intrebare.... Este cineva in aceeasi situatie ca si mine?((((( am primit un 5% minus pt video feed desi am 10 ani pe lj))))) incerc sa vb cu suportul nimic au trafic in crestere.... am dat si mail .....nimic((((( fratilor daca nu ar fi de plins))) ar fi de ris.... ce sa mai ma fac cu acesti admini... e noaptea mintii))))) va rog astept raspunsurile voastre! primesc si incurajari, sfaturi orice.....
SoulCams Models Studios wanted
L042013
Mesaje: 9
Membru din: 21 Apr 2020, 21:24
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Trebuie sa astepti 2-3 ore sau mai mult la live support si sa ii intrebi ce vor sa schimbi in decor . Vei face modificarile si vei primi cei 5% inapoi. Din pacate sunt alte probleme mult mai mari pe LJ in ultimul timp cu modele (independente) amendate grav/suspendate pt nimic , in timp ce altele(studiouri) fac show pe free si iau tot traficul ......
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”