Pozele de profil si albumul pe Streamate

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
dia27aim
Mesaje: 2
Membru din: 09 Dec 2018, 09:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna din nou!
Am iarasi niste nelamuriri in legatura cu pozele de pe Streamate.
Cand in sfarsit mi-am setat poza de profil si eram multumita, la un moment dat am intrat sa ma caut in lista. Cand am ajuns la profilul meu, pentru a fi vizitat am observat ca poza de profil nu mai era aceeasi. Defapt, mi se facuse o poza random in timp ce filmam si s-a pus automat in locul pozei de profil. Totusi, in acelasi timp poza mea de profil era pusa acolo, doar ca ceilalti nu o puteau vedea.
O alta intrebare ar fi in legatura cu adaugatul pozelor. Am incercat sa fac un album foto pe site, si am asteptat. Imediat cand am pus pozele apareau la Unsubmitted asa ca am decis sa mai astept. Ziua urmatoate pur si simplu au disparut. Nici nu au fost adaugate, nici la respinse nu erau, nici la unsubmitted, nici nicaieri. Nu stiu ce se intampla!
Multumesc pentru eventualele raspunsuri!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Cata.Streamate
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 150
Membru din: 04 Ian 2016, 11:31
Has thanked: 30 times
Been thanked: 33 times
Contact:

dia27aim scrie: 09 Dec 2018, 09:57 Buna din nou!
Am iarasi niste nelamuriri in legatura cu pozele de pe Streamate.
Cand in sfarsit mi-am setat poza de profil si eram multumita, la un moment dat am intrat sa ma caut in lista. Cand am ajuns la profilul meu, pentru a fi vizitat am observat ca poza de profil nu mai era aceeasi. Defapt, mi se facuse o poza random in timp ce filmam si s-a pus automat in locul pozei de profil. Totusi, in acelasi timp poza mea de profil era pusa acolo, doar ca ceilalti nu o puteau vedea.
O alta intrebare ar fi in legatura cu adaugatul pozelor. Am incercat sa fac un album foto pe site, si am asteptat. Imediat cand am pus pozele apareau la Unsubmitted asa ca am decis sa mai astept. Ziua urmatoate pur si simplu au disparut. Nici nu au fost adaugate, nici la respinse nu erau, nici la unsubmitted, nici nicaieri. Nu stiu ce se intampla!
Multumesc pentru eventualele raspunsuri!

Buna Dia,

Ceea ce ai vazut pe profilul tau la bio este o captura facuta de site pe durata timpului pentrecut in free chat. Aceasta este folosita pe post de ''preview'' pentru membrii. Daca nu doresti sa o ai si vrei sa ai poza setata de tine, contacteaza-ma direct ( in semnatura mai jos gasesti Skype si email ) si iti vom dezactiva optiunea de captura. Aceasta se face cand vezi deasupra chaturilor in partea dreapta 3 2 1.

Legat de incarcarea albumelor foto, odata ce s-au incarcat si apar ca unsubmitted, mai jos o sa vezi ca ai o optiune care iti cere sa selectezi toate pozele incarcate sa le trimiti pentru review catre suport. Doar dupa ce le trimiti acestea pot fi vazute si aprobate de catre suport, dupa care vor aparea ca 'live'.

Daca mai ai late intrebari sau te mai pot ajuta si cu alte informatii despre site, nu ezita sa ma contactezi.

Toate cele bune,
Catalina
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”