Probleme sound

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Ade01
Mesaje: 1
Membru din: 25 Mai 2017, 16:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hello everybody:)
Ma numesc Ema, lucrez ca model independent de 6 luni de zile si ma confrunt cu o problema încă aproape de cand am început sa lucrez. Situația este următoarea: am probleme cu sunetul si nu stiu care ar fi cauza. Imediat cum ma loghez pe site, totul functioneaza perfect câteva minute apoi dintr-o data se întrerupe sunetul(membrii nu ma mai aud)
Am reinstalat windowsuri peste windowsuri, am schimbat webul si laptopul crezând ca de acolo e problema , acum am schimbat si providerul de net trecând de la UPC la RDS.
Am mers la verișoara mea cu laptopul si webul iar la ea functioneaza perfect(tot cu internet de la RDS)
Am cerut ajutorul adminilor de pe site dar nici unul nu a reusit sa descopere care ar fi problema.
Nu inteleg ce ar putea fi.
Ma poate ajuta cineva cu o idee, sfat, orice...
Mulțumesc.
SoulCams Models Studios wanted
Justine
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 27 Mai 2015, 18:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Aceasi problema am si eu , dar doar la CB(chaturbate) .
Nu am sunet deloc ..
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”