Logitech BCC 950 conference mirror image

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
aeerdna
Mesaje: 3
Membru din: 03 Apr 2017, 17:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ! Am o problema cu upgradeul de la C920 la BCC950 . Mai exact nu mai pot face mirror cu BCC din softul camerei . Doar daca folosesc un splitter am optiunea asta . Am incercat toate variantele de la reinstal windows , am instalat drivere C920 , mai exact lws 251 apoi drivere BCC Aceasta optiune de mirror nu mai apare . Nu pot intoarce imaginea orizontal . La advanced settings nu mai am decat optiunea de refresh rate 50/60 Hz E cineva care ma poate lamuri va rog pt ca in mom asta ma uit la BCC si lucrez tot cu C920 :( . E nevoie de un driver mai vechi care nu mai e disponibil pe site la ei acum ? Va multumesc f mult pt ajutor . Folosesc win 7 pro
SoulCams Models Studios wanted
aeerdna
Mesaje: 3
Membru din: 03 Apr 2017, 17:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

chiar nimeni nu stie ? Sau e ceva secret
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna, cu bcc nu poti face mirror decat prin splitter(manycam, splitcam, youcam7,) din ce stiu si testat eu.. si eu am tot bcc ... bafta acolo :D
Imagine
aeerdna
Mesaje: 3
Membru din: 03 Apr 2017, 17:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc dar se poate , am aflat dupa cateva telefoane la logitech support us pt ca la noi nu am gasit nimic . Tot ce trebuie sa faceti e sa instalati skipe business driver si va fct , va aparea optiunea de mirror. Cel mai probabil sunt cativa pe aici care stiau solutia dar ... succes toturor :)
vickybt
Mesaje: 1
Membru din: 22 Noi 2017, 01:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna aeerdna imi poti spune te rog cum ai reusit sa faci mirrow la camera logitech bcc950 , multumesc
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”