Se pot folosi 2 logitech c920 simultan?

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
dnb_dudette
Mesaje: 12
Membru din: 24 Feb 2016, 10:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

A incercat careva sa foloseasca 2 logitech c920 simultan? Apar conflicte la setari (ma refer la jasmin si streamate)? Multumesc anticipat de raspuns. P.S. nu vreau varianta splitter pentru ca ma scade grav in pagina.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

dnb_dudette scrie:A incercat careva sa foloseasca 2 logitech c920 simultan? Apar conflicte la setari (ma refer la jasmin si streamate)? Multumesc anticipat de raspuns. P.S. nu vreau varianta splitter pentru ca ma scade grav in pagina.

Recomandca a doua camera sa fie brand diferit ... astfel ai siguranta ca o sa mearga.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
dnb_dudette
Mesaje: 12
Membru din: 24 Feb 2016, 10:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multumesc pentru raspuns, oricum sunt putin in dilema... cel putin din ce review-uri am vazut pe youtube nici hp nici microsoft nu exceleaza la cateogria 30fps/full hd, iar ca de inceput nu imi permit ceva mai scump.:(
Avatar utilizator
northface78
User Junior
User Junior
Mesaje: 56
Membru din: 24 Noi 2011, 16:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Incearca sa folosesti un 920C sau 930 C (tot de la logitech) ca si a doua camera. Softurile de reglare a camerelor difera.
I am a puzzle that needs some figuring out.
https://www.youtube.com/watch?v=6NP7lbW4SZ0
dnb_dudette
Mesaje: 12
Membru din: 24 Feb 2016, 10:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multumesc de raspuns, o zi buna va urez
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”