Adobe flash player consuma mult CPU

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Total offtopic ,

:lol: :lol:

Evander , eu nu inteleg de ce , iar ai aparut cu mutra aia marxista , mimand seriozitatea unui popa de la tara .Te chinui prea mult sa respecti forma - cand ai putea cu mult mai putin efort- sa spui , pur si simplu ce ai de spus .Asta binenteles ,in cazul in care nu esti pus pe copy/paste . :lol: , cum ai aparut deunazi (dupa alte 2 zile de cautari ) cu niste scheme expirate de prin manualele de fizica cuantica , gasite cel mai probabil in interminabilele tale rataciri prin zone rulale .
Ce oi cauta pe acolo ,nu-mi dau seama .Probabil pe acolo treci drept ...dom'Profesor .

looooooooooooool

Informatia trebuie predata (la cheie,daca se poate ) ,imediat ce se identifica nevoia ei ,sau la cerere .In foarte putine situatii e nevoie de prevenire/avertizare ( in cazul tau , cam DA :lol: ) . De regula cand mai scriu aici ,am deja cateva sites deschise ,mai vobesc cu bunica-mea la telefoane , mai beau cafea ,and so on .Intr-un cuvant nu-mi fac un timp special pentru asta :wink: .Asta nu este nicidecum o scuza ,ci doar ca sa intelegi pana si tu, care sigur acum ai o figura mirata :shock: ...

Iar nu o sa inteleg in veci ,de ce ti-ai luat un speudonim de boxer , atata timp cat, tie-ti ia 2-3 zile sa scrii un mesaj .Cel mai probabil inainte iti faci manichiura ,dai unghiutele cu lac ,pui mansetutele la coate ,asta dupa ce ti-ai dat parul cu gel si ai verificat in prealabil sa ai o mutra de hatru !!! :lol: :lol: :lol: Sper ca nu-ti vopsesti si parul :wink: .Mai bine-ti tragi o peruca ,caz in care vei dezvolta vrand- nevrand si ticul ala specific de aranjare a parului ...cand scrii . :lol:

Obraznicatura mica ce esti ! :P Tot mai ai net ..? OMG !
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Guys..piua ca va trimit la crepusculara sa va intindeti muschii nitel:))
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

IsaGlamChat scrie:Guys..piua ca va trimit la crepusculara sa va intindeti muschii nitel:))
Ok boss! 'Nteles !
Dar asta inseamna ca ma trimiti doar pe mine .Crepusculara nu admite baietei cu lac pe unghii .
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

IsaGlamChat scrie:Guys..piua ca va trimit la crepusculara sa va intindeti muschii nitel:))
Daca imi dai si mie coordonatele pe googlefunmap pot sa ma duc si eu sa-i vad cum isi intind muschii ???
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”